Асиброкс: інструкція по застосуванню

допоміжні речовини: кислота аскорбінова, натрію карбонат безводний, натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, сорбітол, натрію цитрат, макрогол 6000, сахарин натрію, ароматизатор «Лимон» Таблетки плоскоциліндричної форми, білого кольору, допускається легка мармуровість, з характерним запахом, з фаскою Препарати для усунення симптомів застуди та кашлю. Відхаркувальні препарати. Муколітики. Ацетилцистеїн. Після прийому всередину ацетилцистеїн швидко та майже повністю абсорбується у травному тракті.

Біодоступність ацетилцистеїну після прийому внутрішньо становить близько 10%. Максимальна концентрація після прийому всередину досягається через 1 - 3 години. В печінці метаболізується до цистеїну (фармакологічно активний метаболіт) і диацетилцистина, цистину і далі - до змішаних дисульфидов.

В організмі ацетилцистеїн та його метаболіти визначаються в різних формах: частково - у вигляді вільної субстанції, частково - у зв'язку з протеїнами плазми, частково - як інкорпоровані амінокислоти. Екскретується практично повністю у вигляді неактивних метаболітів (неорганічних сульфатів, диацетилцистина) з сечею. Тільки невелика кількість ацетилцистеїну виводиться у незміненому вигляді з калом. Період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 1 годину та залежить від швидкості біотрансформації у печінці.

При печінковій недостатності він може збільшуватися до 8 годин. Ацетилцистеїн - муколітичний, відхаркувальний засіб, похідне амінокислоти цистеїну. За рахунок наявності вільної сульфгідрильної групи ацетилцистеїн розриває бісульфідні зв'язки кислих мукополісахаридів мокротиння, що призводить до деполімеризації мукопротеїдів і сприяє зменшенню в'язкості бронхіального секрету.

Полегшує відходження мокротиння за рахунок підвищення мукоциліарного кліренсу. Ацетилцистеїн має також антиоксидантні та пневмопротекторными властивостями, що обумовлено здатністю сульфгідрильних груп зв'язувати вільні радикали. Крім цього, ацетилцистеїн сприяє підвищенню синтезу глутатіону, який є важливим фактором детоксикації. Ця особливість ацетилцистеїну дає можливість застосовувати його в якості антидоту при гострих отруєннях парацетамолом та іншими речовинами (альдегідами, фенолами та ін).

Захворювання органів дихання, що супроводжуються підвищеним утворенням в'язкого трудноотделяемой мокротиння: Розчиняють одну таблетку, що містить 600 мг ацетилцистеїну, в 200 мл питної води кімнатної температури або одну таблетку, що містить 200 мг ацетилцистеїну, в 100 мл питної води кімнатної температури. Препарат слід приймати після їжі. Додаткове вживання рідини посилює муколітичний ефект ацетилцистеїну.

Приймати відразу після розчинення, у виняткових випадках можна залишити готовий розчин на 2 години. Дорослим і підліткам старше 14 років препарат призначають по 200 мг 2-3 рази на добу або 600 мг 1 раз на добу. - дорослим і підліткам старше 14 років препарат призначають по 200 мг 2-3 рази на добу або 600 мг 1 раз на добу Тривалість лікування залежить від типу і тяжкості захворювання і повинна визначатися лікарем.

Середній курс лікування 5-7 днів. - шкірний висип, свербіж, кропив'янка, у поодиноких випадках – бронхоспазм (переважно у пацієнтів з гіперреактивністю бронхів) При одночасному застосуванні ацетилцистеїну і протикашльових засобів через пригнічення кашльового рефлексу може виникнути застій слизу. Тому такі комбінації слід підбирати з обережністю. Одночасний прийом ацетилцистеїну та нітрогліцерину може призвести до посилення судинорозширювальної дії останнього.

Фармацевтично несумісний з антибіотиками (пеніцилінами, цефалоспоринами, еритроміцином, тетрацикліном і амфотерицином В) і протеолітичними ферментами, тому при одночасному застосуванні Асиброкс слід застосовувати з обережністю при кровохарканні, легеневій кровотечі, пацієнтам з варикозним розширенням вен стравоходу, захворюваннями надниркових залоз, печінковою і/або нирковою недостатністю. При бронхіальній астмі і обструктивному бронхіті ацетилцистеїн слід призначати з обережністю під систематичним контролем бронхіальної прохідності.

Асиброкс містить сорбіт і сахарин натрій, тому перед застосуванням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем. При роботі з препаратом необхідно користуватися скляним посудом, уникати контакту з металами, гумою, киснем, легко окисляющимися речовинами. Препарат протипоказаний дітям віком до 14 років (для таблеток з вмістом ацетилцистеїну 600 мг) Адекватних і добре контрольованих досліджень щодо застосування препарату при вагітності і в період лактації не проводилося.

Особливості впливу лікарського засобу на здатність керувати транспортним засобом або потенційно небезпечними механізмами Асиброкс не впливає на здатність керування автомобілем і виконання робіт, що потребують високої швидкості психомоторних реакцій. За 24 таблетки (для дозування 200 мг) або 12 таблеток (для дозування 600 мг) поміщають в поліпропіленовий пенал, закритий поліпропіленової пробкою з силікагелем. По 1 пеналу разом з інструкцією для медичного застосування на державному та російською мовами вкладають в коробку з картону.

По 5 або 10 контурних упаковок разом з інструкцією для медичного застосування на державному та російською мовами вкладають в коробку з картону.

Схожі статті:

 • Колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню

  Співпраця Ви можете безкоштовно розмістити інформацію про вашу компанію або послуги в цьому блоці. Така можливість надається всім партнерам нашого сайту. Умови розміщення ви можете знайти на...

 • Конвулекс інструкція по застосуванню краплі

  Конвулекс інструкція по застосуванню. Якщо локальне меню російською, для ds 2cd8153f e hikvision digital technology. Абсолютно по пам'ятка по краплі монтажу, котли buderus logamax u при...

 • Конкор інструкція по застосуванню аналоги

  Конкор :: інструкція, опис, показання до застосування, протипоказання. Увага: Конкоркак та інші фармацевтичні препарати варто приймати після рекомендації лікаря. Самолікування може зашкодити...

 • Аснитон інструкція по застосуванню ціна відгуки аналоги

  Піриметамін, Етанол, Сальбутамол посилюють дію Вестибо. Аналоги Вестибо Бетасерк Бетавер Аснитон Микозер Бетагістин Тагиста Альфасерк Бетагис Верисин Авердит Вестинорм Акувер Вазосерк Бетанорм....

 • АСНИТОН інструкція по застосуванню

  Препарат: АСНИТОН® (ASNITON)Активна речовина: betahistineКод АТХ: N07CA01КФГ: Препарат, що поліпшує мікроциркуляцію лабіринту, що застосовується при патології вестибулярного аппаратаКоды МКБ-10...