хлопчикові мити будинку унітаз - ганебно?

У мене свекруха мабуть як у автора і вважала ганебним навчити не те, що мити унітаз, але і йоржиком користуватися, нереально бісить відтирати після здорового мужика його г...но (вибачте). Автор вчіть мити унітаз, нічого в цьому немає ой-ой, скільки пафосу :gy: ну, ходи, подтирай за всіма, че вже, а потім скаржаться, що до них як до прислуги відносяться і ні в що не ставлять)) У моєї свекрухи миття унітазу-це в принципі принизливе дію! Так і живуть з брудним, хоча був ремонт в туалеті, вся сантехніка замінена, тільки це вже не видно.

Зовиця живе з нею, теж не прибирается в куточку задумі, каже, що гидує :crazy: ( у неї дві дочки там ростуть!). Я завжди кажу, що в Ашані в туалеті чистіше, ніж у них. Мої діти терплять до будинку, не користуються. дик яка різниця чє мити підлогу або унітаз? Принизливим не вважаю, але чоловік цього не робить, не чоловіча це обов'язок щитаю.

Чоловік вдома і унітази, і підлогу миє. І вікна. І приготує поїсти, і погладить. І в магаз з'їздить. Вчора швейну машинку вивчав :gy: Вважаю, що не ганебно мити мужику унітаз! Чоловік мій, правда, миє тільки доччині унітаз і горщик, а наш з ним забуває... але він чистий завжди, вранці завжди проходжу і ввечері... Але він і не бризкає як-то...

А я вважаю, не можна настільки принижувати мужиків, що при живій бабі будинку вони повинні мити унітази. Я як то повеоась на раду подружки, мовляв у неї тільки чоловік миє. Змусила своїх мити. У підсумку —дискомфортно від ситуації було мені.

А подруга незабаром развнлась, між іншим... серед претензій її колиш. чоловіка була в тому числі прибирання. Я для себе зробила висновок, мої чоловіки — добувачі, а я скромно займаюся побутом і жомом, щоб їм було приємно, а не на очах у баб відмивати зассанки. Че за бред. Чоловіча робота підняти стульчак і ссать акуратно.

Не ходити на брудне, візьми витри, сходи на чистий горщик. Мені особисто соромно якщо у мене жінка за мною горщик відтирає. Ми не в армії, на флоті де сортир/гальюн драять штрафники в наряді.

Автор, старшенькому своєму выговорите що сина до 11 років не привчив до чистоти і матері допомагати У мене чоловік не драит але йоржиком по всій видимості користується і пысает акуратно. тому не пристаю до нього з миттям унітазу, прибираю туалет раз в тиждень і чого то прямо гидливого там жодного разу не побачила. У мене це займає 5 хвилин.

Я роблю роботу по дому і унітаз мою, але тут-то питання не в домашніх справах, а в тому, що якщо прибрати написав повз, тобто, якщо у вас чоловік, повз зробить на стульчак або йоржиком після себе не скористається, ви підете і приберете, типу йому соромно? В такому випадку у вас ставлення до себе, як до людини другого сорту, залишається ще попу всім мужикам підтирати, а то їм не комільфо. після своїх мужиків продукти життєдіяльності не відмивала, повз ніколи не ходять, або шифруються і відразу за собою прибирають.

В батьківській родині теж ніхто не паскудив повз. блін, у всіх чоловіки миють унітаз... а я от все сама-сама...правда, посуд не мою взагалі, навіть коли готую... ненавиджу мити посуд, аж бісить а ще завжди мою сама вікна, але ніколи не прибираю підлоги, чоловік сам пилососить та миє...якось так у нас, до сьогоднішньої теми навіть не замислювалася, що у нас такий поділ миття склалося в сім'ї Мій чоловік готовий все, що завгодно зробити по будинку і не тільки по будинку, тільки б унітаз не мити...як-то лаялися, мовляв претензій у мене багато, так про унітаз нагадала - тут же вся сварка припинилася, він ретирувався, визнавши, що мій внесок у відносини великий :lol: Будь-яке використання матеріалів U-mama.ru можливе тільки з попередньої письмової згоди ТОВ "НКС-Медіа'. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст повідомлень, що публікуються у форумах, на дошці оголошень, у відгуках і коментарях до матеріалів.

Схожі статті: