Комплекти для новонароджених

Привіт, можу зробити для вас комплект в ліжечко і на виписку) Моя сторінка instagram https://www.instagram.com/natalyaosipova_bortiki/ Я вже замовила) теж по інтернету, але я за 11.000, 3 дні листування та обговорення тканин??+? в результаті вибрала, така краса буде?? потім покажу обов'язково, у нас бортики подушки на 3 сторони, ліжко овальна, 2 простирадла на гумках, ковдра-покривало, навлочка, балдахін Фіга 7500 капець ціна навіщо такі дорогі? Ну це справа кожного звичайно))Я в цей раз придивився за 5500. Але що то думаю просто бортики візьму ковдру, подушку і постільна білизна.

Ковдрою мої обидва сина накриваються-згодилося. Подушка теж сплять то викинуть)) балдахін чисто для краси або від яскравого світла якщо лампа над ліжечком. Бортики дуже потрібні щоб не битися головою об дерева і щоб соска не падала на підлогу вічно ))) у мене 2 сина. В Е синє синє було.

А зараз доньку чекаю і хочеться ніжності для неї)) прям як першого чекаю)) подобається мереживні балдахіни і кремовий колір Я звичайно ціни не знаю це поки перше що придивився)) проїдуся подивлюся, що у нас в місті є знайома дівчинка у нас в місті купувала 2,5 роки тому за 6000?, у нас в місті немає мережевих магазинів, так що думаю може тут хто сайт який запропонує порівняти) Так ось сама не знаю яка погода не передбачувана, немає так можна просто як ковдру потім використовувати... Взяла в слов'янці за 1500 бортики, простирадло, підковдра і подушечка - зелененькі.

Сенс купувати такі за 7 000, тим більше не дуже цікаві. В інтернеті і красивіше є за 5000 максимум Ця краса швидше для батьків, а не для дитини. Подушка не потрібна, ковдру занадто велика. Часто діти взагалі не сплять під ковдрою, скидають.Не стала б купувати такий Я у дівчинки пригледіла ось такий плед метр на метр ручної роботи бавовна на виписку він коштує 3500, якщо я візьму його і ще + потрібно постільна, ковдру, мені здається то на те й вийде, я звичайно толком ціни не знаю, може тут хто що підкаже У вас перша дитина?

Запитую до того, що сама купила дорогий комплект з 7 предметів... Але що подушка, ковдра нам не знадобилося... Можливо не в тему, тоді прошу вибачення З подушкою, вона швидше грає — так і в цілому до року сенсу від неї немає. А ковдра — дуже велика, по початку вона в ньому губилася і було дико не зручно — використовувала плед. А зараз вона взагалі не спить з ним, як накрию відразу скидає його.

Так що шкодую що витратилася — треба було просто брати борту і простиральця 2-3. Борти раджу брати такі щоб нутрощі можна було дістати і попрати... У діточок побільше це актуально — у нас зручно зняти і випрати, а у друзів слитные і не випереш в підсумку там щіткою вручну застирывают.

У нас до цих пір ще... Донька вночі по ліжку повзає у сні... Руками ногами стукає. Думаю ще пару місяців точно знімати не буду.

У друзів до 1,5 років висіли. Поки малюк сам в ліжечко не став залазити. І зняли тільки з однієї сторони, де рейка знімається.

Схожі статті: