Конспект логопедичного заняття на тему: 'Звуки до-до`. Буква К' 2 клас.

Корекція та розвиток дрібної моторики кистей рук шляхом виконання спеціально підібраних вправ( імітації гри в сніжки і обведення по лініях) Корекція і розвиток фонематичного сприйняття через виконання спеціально підібраного вправи («Злови звук»), слуховий контроль Корекція та розвиток дрібної моторики кистей рук шляхом виконання спеціально підібраних вправ( імітації гри в сніжки і обведення по лініях) Корекція і розвиток фонематичного сприйняття через виконання спеціально підібраного вправи («Злови звук»), слуховий контроль -Звуки ми чуємо і говоримо, а букви пишемо. Щоб прочитати або написати назви предметів, нам треба познайомитися з буквою.

Звуки і кь ми позначаємо буквою К. - Які склади написали в 1-й стовпчик, які голосні стоять після (голосні 1-го ряду), тобто приголосну букву к ми підкреслимо яким кружечком – синім. - Які склади написали у 2-й стовпчик, які голосні стоять після (голосні 2-го ряду), тобто приголосну букву к ми підкреслимо яким кружечком – зеленим. Читання цих слів по картці (по одному) по складах, очі закрили, повторили ще раз , пишемо по пам'яті в перший стовпчик з маленької літери без ком. Самоперевірка по дошці.

СЛАЙД - Назвіть слово, в якому звук на початку слова(кеглі) який звук(м'який), порахуйте скільки звуків звуковий лінійці(5),скільки складів(2) - Хлопці як треба поводитися з навчальними приладдям. (не можна рвати, писати, ходити на підручниках, ручки , олівці зберігати в пеналі, не ламати) - Також з іграшками треба дбайливо звертатися (не можна рвати, ламати, кидати, бруднити і треба зберігати в спеціальних ящиках, полицях). Подивіться на картинки на чому ще можна кататися взимку (грають у сніжки, ліплять сніговиків, катаються на санчатах, лижах , ковзанах, з гірки).

СЛАЙД - Повторіть цю пропозицію з закритими очима, запис пропозиції по пам'яті з коментуванням.Перевірка пропозиції, підкреслення синім і зеленим олівцем. - Наше заняття закінчилося. Які звуки ми сьогодні вчилися правильно вимовляти? Якою буквою позначаємо на листі?

Молодці! СЛАЙД А поки Ви чекаєте, пропонуємо ознайомитися з курсами відеолекцій для вчителів від центру додаткової освіти 'Професіонал-Р' дрібної моторики кистей рук шляхом виконання спеціально підібраних вправ( імітації гри в сніжки і обведення по лініях) Конспект індивідуального заняття з корекції звуковимови на тему: Автоматизація звуку [Р] в складах, словах, реченнях.(1 клас)

Схожі статті: