Консультації лікарів алергологів-імунологів

Шановна Таня!Це малоймовірно, оскільки при постановці шкірних проб концентрація алергенів зовсім незначна. Але і повністю виключити таку ситуацію неможливо. Шановна светлана1Первичный прийом алерголога коштує 1000 руб. Записатися на прийом можна по кожному з вказаних телефонів клініки щодня з 9.00 до 24.00 год. Шановна Таня!Лікування можливо, але потрібно набратися терпіння, оскільки терапія може бути комплексною і тривалою. Найкращий варіант - коли лікування проводиться під контролем ЛОР-лікаря алерголога-імунолога.

Здраствуйте!Я студентка медфаку,допоможіть мені написати реферат?Як впливають солі важких металів на імунітет,мені потрібно описати процес дії імунних клітин,як вони себе ведуть,будь ласка напишіть свою думку або посилання,де це можна знайти Доброго дня. З нового року часто болить горло. В основному з лівої сторони Чим тільки не лікувався навіть проходив кріо лікування, іноді біль віддає у вухо, лор перевірив юшки -гаразд.

Лор ставить діагноз -хр. фарингіт. температура буває вранці і ввечері нормальна вдень буває 37-37,2.Ставив мазок з горла -нормальний, аналіз крові -ревматойдный фактор, СРБ, сиаловие кислота,АСЛ-О нормальні. не знаю вже чого робити набридло ходити по лікарях. Не давно здав аналіз крові на імунний статус результат:-лейкациты-5,5 (норма 4-8 109 клітин /л)-лимфациты -35 (норма 19-37%)-нейтрофіли – 55,1(норма 47-72%)клітинну ланку імунітету-Т-активні лімфоцити-35 (норма 28-33%) *-Т-активні лімфоцити 0,674 (норма 0,3-1 109 клітин /л)-Т - лімфоцити 57 (норма 50-75%)-Т - лімфоцити 1,097(норма 0,6-2,25 109 клітин /л)-В - лімфоцити 16 (норма 10-15%) *-В - лімфоцити 0,308 (норма 0,12-0,45 109 клітин /л)-ТФУ Т - лімфоцити-хелпери 45 (норма 49-55%) *-ТФЧ В - лімфоцити-супресори 18 (норма 13-17%) *-ТФУ/ ТФЧ 2,5 (1,8-3,2)Гуморальну ланку імунітету-lg M -1.45(0.6-2.5 г/л)lg A -1.6(0.9-4.5 г/л)lg G -19(8-20 г/л)ЦВК 150 (норма 20-135%) *Підкажіть що у мене і яке обстеження мені ще пройти. спасибі.

Доброго Дня, Олександр.Імунограма, яку ви нам прислали не пояснює причину захворювання, хоча зміни в ній будуть провокувати затяжні інфекції. Вам потрібно з цієї імунограмою прийти на прийом до імунолога. Після бесіди з вами лікар зможе призначити необхідні дообстеження і вибрати підходящий імуномодулятор для лікування.

Телефон для запису 2582526.З Повагою ММЦ "ВІН Клінік'. Привіт, Люба.Вам слід звернутися до ЛОР-лікаря, який зможе призначити правильне лікування. У нашому центрі такого фахівця немає.З Повагою ММЦ "ВІН Клінік'. доктор!

У мене на животі з'явилося кілька сверблячих 'ранок', мажу гідрокортизоновою маззю - свербіж зменшується, а ранки рубцюються, але знову починають з'являтися в тих же місцях. дерматолог сказав, що треба обстежитися у алерголога. на фото зображена дуже молода симпатична дівчинка. вона зможе мені допомогти??? Здрастуйте, Григорій.Нехай Вас не бентежить фотографія - доктора в нашій клініці дуже досвідчені і компетентні.

Ми обов'язково Вам допоможемо.З Повагою ММЦ "ВІН Клінік'. у дитини весь рік сильна алергія - це прояви і шкірні, і бронхолегеневі укупі з ринітом. Живемо в Москві. За літо в селі і на півдні проходить все, крім кількох добре відомих харчових алергенів. Які консультації, призначення та обстеження нам знадобляться і яка буде їх орієнтовна вартість?

В аналізах крові за останні 2,5 року лімфоцити вище норми – близько 45 (19-37), а в деяких аналізах ще й сегментоядерние нейтрофіли нижче норми – 41 (47-72). Чим це може бути обумовлено? Також протягом цього часу турбує температура тіла (до початку циклу нормальна, потім починає поступово підвищуватися, до кінця циклу досягає 37,3-37,4 як тільки починаються місячні відразу ж спадає до нормальної).

Привіт, Марина.Вам необхідно провести дослідження гормонального фону - насамперед дослідити всі статеві гормони. Для цього потрібно звернутися до гінеколога і зробити аналіз в той день циклу, в який Вам порадив лікар. Враховуючи неодноразові зміни в аналізі крові, радимо Вам звернутися до терапевта і обстежитися на наличиие вогнищ інфекцій.З Повагою ММЦ "ВІН Клінік'. Дійсно знижений імунітет? У мене затяжний аденовірусний кон'юнктивіт, не проходить вже протягом трьох місяців, препаратів для лікування використовував купу.

Кон'юнктивіт на лівому оці, внаслідок чого запалився лімфовузол під лівим вухом. В даний час став рости зуб мудрості і рвати десну, запалився підщелепної лімфовузол. Що робити? Доброго Дня, Микола.Вам слід звернутися до імунолога: зробити імунограму і провести курс імуномоделюючої терапії.

Запис на прийом за телефоном 2582526.З Повагою ММЦ "ВІН Клінік'. Наташа, 16 років.У мене на внутрішній поверхні долонь з'являються дрібні прищі, які потім прориваються, потім шкіра сушиться і тріскається. Лікар-дерматолог поставив діагноз - дисгідрозі.прописав лікування, але воно мені не допомагає.Невже немає лікування проти цього захворювання??? Привіт, Наташа.Для лікування дисгидроза застосовується комплексна терапія, іноді потрібні консультації гастроентеролога і невролога. Зверніться до іншого дерматолога.

У нашому центрі працюють досвідчені лікарі, які обов'язково Вам допоможуть.З Повагою ММЙ 'ВІН Клінік'. Доброго дня!Скажіть будь ласка чи можна разазиться віл інфекцією відвідую стоматолога. І якщо можна то коли треба здавати аналізи щоб результати були доставерными на 100%. Дякую за відповідь.

Привіт, Світлана.ВІЛ-інфекція може передаватися при будь-яких медичних маніпуляцій, в тому числі і стоматологічних. Аналіз на визначення антитіл до ВІЛ можна здавати приблизно через 1 місяць, але 100% достовірності цей аналіз не дасть. Ймовірність виявлення інфекції різко збільшується через 3 місяці. З Повагою ММЦ "ВІН Клінік'. Які способи алергодіагностики ви можете запропонувати для дитини 1,5 років, крім шкірних проб, оскільки дуже часто доводиться їх робити? Існують тести визначають алергенні продукти з крові.

Ми не завжди можемо визначити причину загострення. У нас реакція на найнесподіваніші продукти (ріпчаста цибуля, дріжджі, всі овочі крім капусти і всі фрукти, окрім радянських яблук, за умови, що вони не лежали в погребі (там знаходиться якийсь грибок, на який йде реакція ) Здравствуйте, Олена.У нашому центрі немає дитячого алерголога. Але способи алергодіагностики по крові (кров беруть з вени) існують і дуже розповсюджені.

Попробуте звернутися в дитячий медичний центр, де беруть кров у дітей, якщо ви доставите кров в нашу лабораторію, то ми зробимо цей аналіз. Більш докладно можна дізнатися про це по телефону 2582526, в ті дні, коли в нашому центрі приймає алерголог.З Повагою ММЦ "ВІН Клінік'. У мене виникають спершу пухирі,схожі на укус комара,потім вони починають свербіти,а після цього у мене опухає або щока,або очі,або губи.Підкажіть може це бути пов'язано з нервовими переживаннями або це якась алергія.

Привіт, Юлія.Ви описуєте симптоми кропивниці - алергічного захворювання. Вам потрібно звернутися до алерголога і швидше починати лікування так як це захворювання без лікування може стати хронічним. Лікар на прийомі зможе розібратися в причинах виникнення хвороби.З Повагою ММЦ "ВІН Клінік'. Доброго Дня, Наталя.Імунні рассторойства тільки підтримують захворювання, але не є прямою причиною.Тому відповідь у цьому випадку - негативний.З повагою ММЦ "ВІН Клінік'.

Діатез на кистях рук у мене з дитинства. Він проходить повністю, то з'являється. Скільки буде коштувати тест на всі алергени? Доброго Дня, Наталя. Екзема не завжди пов'язана з алергією, частіше до неї приводять хвороби шлунково-кишкового тракту і підвищена нервова збудливість.

Алергологічне обстеження по крові буде коштувати 1000 рублів за кожну групу аллргенов (їх не менше 5). Скарификационные шкірні тести проводяться тільки поза загостренням і коштують 1000 рублів на всі алергени.З Повагою ММЦ "ВІН Клінік'. У сина (1988 р. народження) алергія на антибіотики.З народження була невелика харчова алергія. А в 13-річному віці вперше зіткнулися з сильною алергією на антибіотики.

Вона супроводжувалася і шлунковими нападами і висипом і лущенням шкіри.Картина була завжди настільки незрозуміла , що нам ставили і вітрянку і корову краснуху та скарлатину поки не зрозуміли , що це наслідки прийому антибіотиків.Вже виявили 5таких антибіотиків - останній макропен.У сина була сильна ангіна і лікар наполіг на прийомі антибіотиків , сказав , що це ліки зовсім іншого ряду - в результаті через кілька годин після прийому единственноц таблетки син весь покрився червоною дрібною висипкою аж до кінчиків пальців на ногах, посилився набряк в горлі. Антибіотики перестали приймати.

Брали энтегнин, уколи супрастину.Як бути далі?Адже без антибіотиків не обійтися. Здравствуйте, Олена.Алергія на лікарські засоби, дійсно дуже серьезнй питання в медицині. як правило непереносимість антибіотиків тісно пов'язана з захворюваннями шлунково-кишкового тракту. вашому синові необхідно пройти обстеження і звернутися в Інститут Імунології, де йому зможуть встановити, на які саме антибіотики були алергічні реакції і можуть дати пораду, як бути в майбутньому.З повагою ММЦ "ВІН Клінік'.

Шановна Юлія!Будь-яке призначення має бути обґрунтованим, тому заочно рекомендувати які-небудь препарати було б непрофесійно і небезпечно для Вашого здоров'я. Якщо у Вас є підозри на зниження імунітету, ми рекомендуємо обстеження у імунолога. за результатами обстеження фахівець порекомендує коррегирующую терапію. Доброго дня!Специфічних симптомів цього захворювання немає. Клінічні прояви пов'язані з імунодефіцитом.

Симптоми схожі на застуду (ГРЗ): температура, пронос, збільшення лімфовузлів, втома та ін Потім спостерігається прояв важких захворювань, якими людина зі здоровою імунною системою не страждає: пневмоцистна пневмонія, саркома Капоші і т. д..

Схожі статті:

 • Лікування зубів, консультації лікарів

  Доброго дня!у мене питання!знизу з лівої сторони хворий зуб-широкий,який як мені сказав лікар вже не виліковний!але,так як я не хочу видаляти його,то йому, намагався стоматолог продовжити життя...

 • Консультації лікарів онлайн

  Здрастуйте, проконсультуйте, будь ласка. Півроку тому лікарю поставили мені діагноз гіпоплазія матки. Сказали , треба лікувати і тільки потім вагітніти. Лікування почати не встигла, оскільки ми...

 • Консультації гінеколога онлайн

  ставлять гестоз, посилаючись на те, що іноді тиск 125/85 піднімається (і тільки коли міряють тиск в рк), у вазі почала додавати 2 тижні назад приблизно за 600-900 гр в тиждень, за усе 7 місяців...

 • Консультації невролога онлайн

  Що це за аналізи МРТ і СІТІ.Можна їх розшифрувати? На які органи вони робляться, у мене болить спина і тягне всю праву ногу , що робити? Сказали лікарі треба такі аналізи, але що це? Спасибі...

 • Консультації проктолога онлайн

  Доброго дня!рік тому у мене утворилася тріщина,я її намагалася лікувати мазями,але вона так і не проходила,з кожним разом все складніше і складніше,зараз може при стільці йти кров!скажи будь...