АСАКОЛ 0,4 N100 ТАБЛ П/КИШЕЧНОРАСТВ/ОБОЛОЧ

Купити АСАКОЛ 0,4 N100 ТАБЛ П/КИШЕЧНОРАСТВ/ОБОЛОЧ в Тамбові у зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на АСАКОЛ 0,4 N100 ТАБЛ П/КИШЕЧНОРАСТВ/ОБОЛОЧ в Тамбові – 0 рублів.Інструкція з застосування для АСАКОЛ 0,4 N100 ТАБЛ П/КИШЕЧНОРАСТВ/ОБОЛОЧ. Допоміжні речовини: лактози моногідрат 76,4 мг, карбоксиметилкрахмал натрію (тип А) 18,3 мг, магнію стеарат 6,2 мг, тальк 10,4 мг, повідон К25 8,7 мг кишечнорастворимая оболонка:метакрилової кислоти і метакрилату сополімер (1:2) 16,804 мг, тальк 4,507 мг, триэтилцитрат 3,362 мг, барвник заліза оксид жовтий 0,382 мг, барвник заліза оксид червоний 2,215 мг макрогол 6000 0,60 мг.

В препараті Асакол® міститься месалазин, що представляє собою 5-аминосалициловую кислоту, яка має протизапальну дію, механізм якого до цього часу повністю не з'ясований. Месалазин пригнічує міграцію поліморфноядерних лейкоцитів, а також активність ліпоксигенази. Внаслідок цього пригнічується синтез прозапальних лейкотрієнів у макрофагах стінки кишечнику. Месалазин інгібує синтез фактора активації тромбоцитів (ФАТ), крім того, він також є антиоксидантом: знижує синтез речовин, що містять активний кисень, і зв'язує вільні радикали.

Відрізняється хорошою переносимістю, знижує ризик рецидиву хвороби Крона, особливо у хворих з илеитом і великою тривалістю захворювання. Таблетки Асакол® покриті оболонкою , що забезпечує вивільнення діючої речовини в нижньому відділі клубової кишки і товстому кишечнику, які є основними осередками запалення. Склад таблеток підібраний таким чином, щоб звести до мінімуму всмоктування месалазина в травному тракті.

Всмоктування після прийому внутрішньо становить близько 26%. Відповідно, 74% введеної дози залишається в нижньому відділі клубової кишки і товстому кишечнику, а також у прямій кишці, справляючи тим самим протизапальну дію. Метаболізм здійснюється в печінці і слизовій оболонці кишечнику, утворюється неактивний метаболіт И-ацетил-5-аміносаліцилова кислота. Період напіввиведення становить менше 1 години. Виводиться в основному нирками та через кишечник у незміненому вигляді та у вигляді метаболіту N-ацетил-б-аміносаліцилової кислоти.

Шлунково-кишковий тракт: нудота, блювання, болі в животі, діарея, панкреатит, гепатит, підвищення активності «печінкових» трансаміназ. Алергічні реакції: шкірний висип, шкірний свербіж, бронхоспазм, еозинофільна пневмонія. Сечовидільна система: протеїнурія, гематурія, олігурія, інтерстиціальний нефрит, нефротичний синдром, кристалурія.

Органи кровотворення: лейкопенія, нейтропенія, тромбоцитопенія, еозинофілія, анемія (апластична), агранулоцитоз, гіпопротромбінемія. З обережністю слід призначати пацієнтам з підвищеною концентрацією сечовини в крові та протеїнурією. Якщо під час лікування месалазином відзначено порушення функції нирок, воно може бути проявом нефротоксичної дії препарату.

Рекомендується проводити контроль функції нирок і формули крові всім пацієнтам перед початком лікування Асаколом® і далі за схемою: через 14 діб після початку терапії, а потім ще 2-3 рази з 4-тижневими інтервалами. При нормальних результатах контролю аналізи повторюють 1 раз в 3 місяці. При наявності ознак порушення функції нирок необхідні додаткові дослідження.

Особливо важливо стежити за картиною крові при появі у пацієнта під час лікування таких симптомів: кровотечі неясного генезу, гематом, пурпури, анемії, довгостроково зберігається підвищення температури тіла, а також при наявності скарг на болі в горлі. Ретельний контроль за станом пацієнта необхідний при порушеннях дихальної функції, особливо при появі астматичних нападів, а також ознак гострої непереносимості препарату (судоми, біль у животі, сильні головні болі, висипання на шкірі).

У таких випадках лікування необхідно негайно припинити і надати пацієнту необхідну медичну допомогу. Вплив на здатність до концентрації уваги: Асакол® не впливає на здатність до керування автомобілем та механізмами. -Неспецифічний виразковий коліт (лікування захворювання легкого і середнього ступеня тяжкості, підтримуюче лікування в стадії ремісії) Застосування Асакола® при вагітності можливо тільки в тому випадку, якщо передбачувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Препарат виділяється у грудне молоко, тому при прийомі препарату в період лактації слід вирішити питання про припинення грудного вигодовування. Вираженість побічних ефектів глюкокортикоїдів відносно спільному застосуванні з При одночасному застосуванні месалазина і дигоксину всмоктування дигоксину знижується. Під дією месалазина може збільшуватися иммунодепрессивная активність азатіоприну і 6-меркаптопурину.

Посилює гіпоглікемічну дію похідних сульфоніл - сечовини, токсичність метотрексату, послаблює активність рифампіцину, посилює дію антикоагулянтів, Всередину. Таблетки приймають після їжі, не розламуючи і не розжовуючи, запиваючи великою кількістю води.Неспецифічний виразковий коліт. При загостренні добова доза становить 2.4 - 4.8 м, розділена на декілька прийомів.

Для профілактики рецидивів добова доза складає 1.2 - 2.4 г (тобто 400 - 800 мг 3 рази на добу).Хвороба Крона. При загостренні добова доза становить до 4 г/добу, при підтримуючому лікуванні в стадії ремісії добова доза становить 2,4 г, розподілена на кілька прийомів.Застосування у дітей можливе тільки з масою тіла більше 40 кг: 20-30 мг/кг/добу, розділена на декілька прийомів.При загостренні захворювань тривалість лікування становить 8-12 тижнів, з метою профілактики рецидивів - кілька років.

В цілому симптоми передозування месалазином схожі з симптомами передозування саліцилатами:головний біль, слабкість, підвищене потовиділення, нудота, блювання, зневоднення, гіпервентиляція, порушення кислотно-лужної рівноваги (ацидоз-алкалоз).Лікування: промивання шлунку, стимуляція діурезу, відшкодування втрати рідини, відновлення кислотно-лужної рівноваги,симптоматична терапія. Специфічного антидоту немає.

Схожі статті:

 • МЕЛАРИТМ 0,003 N12 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

  Купити МЕЛАРИТМ 0, 003 N12 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Кемерово можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на МЕЛАРИТМ 0,003 N12 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Кемерово – 346.10...

 • ЛОДОЗ 0,0025+0,00625 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

  Купити ЛОДОЗ 0 ,0025+0,00625 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Астраханській області можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на ЛОДОЗ 0 ,0025+0, 00625 N30 ТАБЛ...

 • МЕТФОРМІН-ТЕВА 0,5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

  Купити МЕТФОРМІН-ТЕВА 0 , 5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Московській області можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на МЕТФОРМІН-ТЕВА 0 ,5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в...

 • Табекс табл.п/о 1.5 мг N100 (20х5)

  Табекс, таблетки по 1.5 мг №100Фармакологическое действиеН-холиномиметик. Препарат рослинного походження, містить алкалоїд, виділений з рослини Cytisus laburnum (вербняк). За механізмом дії...

 • ПЕНТАСА 0,5 N100 ТАБЛ ПРОЛОНГ

  Купити ПЕНТАСА 0, 5 N100 ТАБЛ ПРОЛОНГ в Москві можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на ПЕНТАСА 0,5 N100 ТАБЛ ПРОЛОНГ в Москві – 5193.00 рублів.Інструкція з...