Кодування алкоголіка це афера!!!

Багато лікарі давно сміялися з оголошень типу «Доктор Бодунов. Лікування алкогольної, нікотинової, наркотичної залежності. А так само нетримання, псоріазу та заїкання». Якщо необізнаній в медицині людині, в такому оголошенні нічого смішного не бачиться, то ось медики давно помітили. Це як слюсар-гінеколог, або офтальмолог-проктолог.

Хоч якщо з гумором, то якась зв'язок все-таки простежується. Але жарти в сторону. Який вид шахрайства так розвинутий в наш час? Чому люди з вищою медичною освітою просто обманюють народ?

Все дуже просто. Як відомо на пострадянському просторі алкоголіків, тихих алкоголіків і людей, які просто люблять випити - тьма. Можна сміливо сказати - велика частина населення. Ось тут і зметикували деякі особливо популярні лікарі, що наркологічні диспансери запросто програють їм у конкурентній боротьбі, по наданню платних послуг. Так у чому підступ? Взагалі, залежність від алкоголю може бути психологічна і патологічна.

Патологія, це коли алкоголь і продукти його розпаду потрібні організму, тут реально необхідно медикаментозне лікування. Організм бачить в них необхідність для своєї нормальної життєдіяльності. Таких людей вилікувати за пару неделек практично не можливо. Справа в тому, що за багато років щоденного вживання, в організмі відбувається його повна перебудова на споживання алкоголю. Для його нормального функціонування потрібен алкоголь, і ніяк інакше. На це налаштовані всі функції внутрішніх органів.

При такій залежності, якщо ви просто людини закриєте і не дасте йому випити, він може померти. Але такі хворі не дуже цікаві новим лікарям з новими методиками. Їм цікаві ті, хто алкоголіками не є в принципі. Не будемо розглядати варіант, коли батько сімейства вже сильно запив, всі відгули будинку пролежав і йому викликали таке лікування «Виведення з запоїв». В принципі, ті гроші, які беруть за ці послуги - дуті. Крапельниця - 5 доларів, та транквілізатори - від сили три долара, але якщо якісь сильно наворочені, ну може 10 доларів.

Але зазвичай дають пристойну дозу тазепама або іншого транквілізатора. Суть проста, вам ставлять «фантастичну» крапельницю, що очищає. Вам полощуть мізки, що вам вливають серйозний препарат, який зараз буде виганяти з вас алкоголь.

Насправді вам увіллють фізрозчин, який коштує копійки, разом з сечогінним препаратом. Не ця бурда, а ваші нирки з печінкою почнуть активно працювати, виганяючи рідина, а заодно токсини, які утворилися в вашому організмі в результаті п'янки. Після цього, ви сходите в туалет, де з вас вийде зайва рідина.

Далі вам дають дозу транквілізаторів і залишають ще дозу, пояснюючи близьким, що ось ці зелененькі треба випити, коли прокинеться, поїсть, сходить в туалет і вип'є не менше півлітра мінералочкі, запивши ці таблетки. Якщо що - дзвоніть. Але це найдешевше лікування, 50 доларів. Порахуйте, скільки коштує крапельниця, плюс пара баксів за таблетки, які навіть в радянські часи були не дорогі.

Але це мінімум, як правило, у малих містах. У Москві розмова менш ніж за сто доларів взагалі можна не починати. Ось це підйом! Ось це заробіток. Але тут хоч якась медична допомога. А те, що ви платите дикі гроші - не було чого пити.

Але таких лікарів хоч якось можна виправдати. Вони, як не крути, надають медичну допомогу. А що роблять інші, дійсно заслуговує уваги.Алкоголізм «Новий метод лікування алкогольної залежності - стрессотерапія!». Що за звір? Прийде дядько, поорет на вас, пооскорбляет і додому. І тільки кричати він на вас після каси, в яку ви покладете гроші. Тут буде і накладення рук, розповідали, що і запотиличники застосовувалися. Загалом тиск на психіку.

Адже у половини людей, які люблять випити, не самий твердий характер. Ціна? Від 70 доларів за сеанс.

Загалом, повний розлучення. Про гіпноз говорити не будемо, тут і так все зрозуміло. Але ось нова методика - біоелектричної зняття залежності - ось це верх обтісування. Автори статті провели експеримент. Після пишного застілля, дружина одного з учасників експерименту вимагала йти кодуватися, якщо той хоче з нею жити далі. Той звернувся до своїх друзів, які вирішили йому допомогти, але і провести невеличке журналістське розслідування. Вони представилися родичами перед лікарем і мед. сестричкою в кабінеті, який розташовувався на одному заводі.

Після розмови з новоспеченим пацієнтом, який мав дуже пом'ятий вигляд для чистоти експерименту, його посадили в зуболікарське крісло. Ми звернули увагу на прилади. На столі стояв комп'ютер, а поруч... перероблений електрофорез, років 80-х випуску. Провід вели до гумовій стрічці, на якій кріпилися чотири контакту. Стрічку застебнули над голові нашого піддослідного. Під контакти були вставлені прокладки, змочені, швидше за все, струмопровідним розчином. І дійство почалося.

Доктор розумно вдивлявся в монітор комп'ютера, на ньому йшов графік. Доктор сказав, що зараз почнеться вплив, нехай пацієнт не лякається. Він відчує поколювання або пощипування. Впевнено повернувши ручку, доктор почув, що пацієнт відчуває поколювання. Але що побачили інші учасники цього експерименту? Перше, що викликало масу питань, що чотири контакту були підключені в електрофорез.

А ось один контакт приклеєний на лобі і був підключений до USB....Сам прилад і комп'ютер абсолютно ні чим між ними не контактували. Графіки хитромудро стрибали, виводили значення. Через деякий час доктор вимкнув струм, (хоч графіки усі йшли на екрані) натиснув на клавішу Esc на комп'ютері. Графік забрався, відкривши «Робочий стіл». Всі.

Справу зроблено. Доктор провів бесіду, з якої випливало, що наш друг тепер більше не залежимо, у нього немає тяги до алкоголю. Але якщо він знову вип'є, то тут все лікування піде нанівець. Провівши оплату в розмірі 95 доларів і отримавши довідку (для дружини), все успішно покинули кабінет. Одного пролікували самі, нагородивши його пивом і пояснивши, що пияцтво для нього добром не скінчиться, якщо він ще так поведеться, нам доведеться з ним розлучитися на професійному рівні.

Потім підвели підсумки експерименту. Ми заплатили за електрофорез, без всяких ліків. Один контакт був на брови, другий в сантиметрі, у бік скроневої частки. Така ж пара з іншого боку.

За твердженням Доктора» тут розташовуються центри задоволення в мозку у Хомо Сапієнс. ( ?!!!) Ми мали електрофорез, зразка десь 1980-1989 роки, і ....гаджети для «Робочого столу», які показували роботу чотириядерного процесора комп'ютера, а так само планок пам'яті. Тільки не людської пам'яті, а модулів оперативної пам'яті комп'ютера. Такого добра в інтернеті можна скачати безліч. Ці програми, як правило, поширюються в рекламних цілях безкоштовно. Ну, що ж, для лохотрону хоч комп'ютер виявився цілком пристойним.

А контакт з чола в USB порт, можна було підключити куди завгодно, лише б не в розетку 220 Вольт. Тоді б точно наш піддослідний один отримав би, що ні на є биоэлектростимулирующий удар. Але що ж застосовує реальна наука? Якщо відкинути важкі випадки, людям з психологічною залежністю потрібно всього лише психотерапевт. В наркологічних диспансерах застосовують метод Довженка, так звані кодування. Насправді, цей метод не новий.

Він відомий як введення внутрішньовенно препаратів типу «Торпедо», «Алко-Стоп» і т. д. Препарат, як правило, включає в себе метали, лантан наприклад, які накопичуються у внутрішніх органах і вступають в хімічну реакцію з продуктами розпаду алкоголю, викликаючи різні реакції організму. Метод гарний тим, що людина випивши, так і не отримає ейфорії, зате отримає купу больових і не тільки відчуттів. Але препарат поступово виводиться з організму. І, як правило, через 6-7 місяців така людина може спокійно напитися знову.

Але тут на допомогу приходить психотерапія, вона дає можливість знайти справжню причину зловживання.П'яний чоловік лежить на лавочці фото Усунувши її, пацієнт сам здатний якщо і вживати алкоголь, то в міру і не так часто. Як кажуть - як усі. Метод досить ефективний. Застосовують гіпноз, голковколювання, що допомагає зняти саме смакові пристрасті. Особливе місце займає харчування і прийом вітамінних комплексів. Відзначено, що нестача в організмі вітамінів групи «В», сприяє виникненню бажання випити.

Так, що варто звернути увагу, якщо у вас просто з'явилося бажання випити, прийняти алкоголь не у випадку якоїсь події, а саме як продукт, значить цілком може бути, що ваш організм відчуває нестачу у вітамінах і мікроелементах.проблеми з алкоголем своїх близьких «Я закодувався на два роки», «мені б розкодуватися» - ці фрази, на жаль, нам не потрібно розшифровувати. Нас давно не дивує, що людину можна «закодувати» від алкоголізму, просто вошивий йому пігулку під шкіру. Невже вилікуватися від алкоголізму просто і швидко?

Що ж вшивають і як кодують насправді наші наркологи? Чому тільки в Росії застосовують цей «варварський і помилковий», на думку прогресивних медиків, метод? Вислухавши суть зацікавила нас теми, нарколог зі стажем, втомлено зітхнувши, відповів: «Вам ніхто не скаже правди про «кодуванні» від алкоголізму, тому що правда ще страшніше ваших здогадок. Я відмовляюся обговорювати цей метод, тому що обговорювати-то в принципі нічого.

Дискусії про кодування не вийде, так як самого «кодування» не існує». Печерський районний суд Києва визнав депутата Верховної Ради Сергія Лещенка винним в адміністративному правопорушенні при купівлі квартири в центрі Києва.

Схожі статті:

 • Можна палити після кодування від алкоголю

  В результаті тривалого токсичного ураження організму алкоголем. Не містять тютюну, палити при медикаментозних методах важливу роль відіграє препарат вводиться пацієнту. І з чого почати, а...

 • Чим небезпечне кодування від алкоголю?

  Від алкоголізму страждають не тільки п'ють, але і їх близькі. Щоб позбавити рідної людини від цієї страшної залежності, багато родичі готові піти на радикальні заходи. Дуже часто, вибираючи...

 • Як відбувається кодування від алкоголю: способи та наслідки

  Доброго часу доби, дорогі читачі мого блогу! Сьогодні тема нашої розмови буде не дуже приємною. У вас є близькі або просто знайомі, які зловживають алкоголем? Я думаю, що багато хто з вас...

 • Кодування від алкоголізму в Києві

  Зупинити залежність від спиртних напоїв, яка ще не стала причиною деградації особистості і розвитку хронічних захворювань, допоможе кодування від алкоголізму в Києві простий і дієвий метод, що...

 • Кодування. Імплантація ЕСПЕРАЛЬ в стаціонарі

  Еспераль (ESPERAL) — імплантація (підшивка), в більшості випадків підшивка 'Еспераль' - єдиний надійний метод кодування від алкоголізму після численних «зривів з кодувань». Даний метод...