Колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню

Співпраця Ви можете безкоштовно розмістити інформацію про вашу компанію або послуги в цьому блоці. Така можливість надається всім партнерам нашого сайту. Умови розміщення ви можете знайти на сторінці.

Фармакологічна дія: Колдрекс МаксГрипп — комбінований лікарський препарат, який має жарознижувальну, аналгетичну, симпатоміметичних імуностимулюючою дією. До складу препарату входять три колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню компонента — парацетамол, фенілефрину гідрохлорид і аскорбінова кислота. Механізм дії та терапевтичні ефекти препарату зумовлені фармакологічними властивостями активних компонентів, що входять до його складу: Парацетамол — лікарський засіб групи ненаркотичних анальгетиків.

Механізм дії препарату пов'язаний з його здатністю пригнічувати активність ферменту циклооксигенази і знижувати синтез простагландинів з арахідонової кислоти. Аналгетична дія препарату обумовлена зниженням кількості простагландинів у тканинах центральної нервової системи. Антипіретичний ефект парацетамолу здійснюється за рахунок безпосереднього впливу препарату на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

Протизапальний ефект препарату незначний. Фенілефрину гідрохлорид — симпатомиметическое лікарський засіб. Фенілефрин зменшує набряк слизової оболонки носа, усуває ринорею, полегшує носове дихання. Аскорбінова кислота або вітамін З — володіє імуностимулюючою дією, підвищує неспецифічний імунний колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню, збільшує фагоцитарну активність макрофагів.

Колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню того, аскорбінова кислота має виражену антиоксидантну дію. Фармакокінетика препарату не вивчена. Показання до застосування: Препарат застосовують для симптоматичної терапії пацієнтів, які страждають на гострі респіраторні захворювання та грип, які супроводжуються підвищенням температури тіла, рінореєю, болем у горлі і м'язовим болем.

Спосіб застосування: Препарат призначений для приготування розчину для перорального застосування. Перед застосуванням вміст пакетика слід повністю розчинити у склянці гарячої питної води. Препарат приймають незалежно від прийому їжі.

Тривалість курсу лікування і дози препарату визначає лікар індивідуально для кожного пацієнта. Дорослим і дітям віком старше 12 років зазвичай призначають по 1 пакетику препарату 1-4 рази на добу. Інтервал між прийомами препарату повинен становити не менше 4 годин. Максимальна добова доза препарату становить 4 пакетика. Тривалість курсу лікування не повинна перевищувати 5 днів, якщо лікар не призначив інакше.

У разі якщо колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню протягом 3 днів після початку терапії колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню підвищена температура тіла не знижується колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню спостерігається повторне підвищення температури тіла, слід звернутися до лікаря. Побічні дії: Препарат зазвичай добре переноситься пацієнтами, у поодиноких випадках відзначали розвиток таких побічних ефектів при застосуванні препарату Колдрекс МаксГрипп: З боку шлунково-кишкового тракту і печінки: нудота, блювання, сухість у роті, діарея, підвищення активності печінкових ферментів.

З боку серцево-судинної системи та системи кровотворення: підвищення артеріального тиску, порушення серцевого ритму, тромбоцитопенія, нейтропенія, лейкопенія, анемія, панцитопенія, агранулоцитоз. З боку центральної нервової колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню головний колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню, порушення режиму сну і неспання, втрата свідомості. З боку сечовивідної системи: олігурія, ниркова коліка, нефротоксичний ефект.

Алергічні реакції: шкірний висип, свербіж, кропив'янка, набряк Квінке. Протипоказання: Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Препарат протипоказаний пацієнтам, що страждають гіпертиреозом, цукровим діабетом, а також пацієнтам, які приймають бета-адреноблокатори, інгібітори моноамінооксидази або трициклічні антидепресанти. Прийом препарату можливий не раніше, ніж через 2 тижні після закінчення прийому препаратів групи інгібіторів моноамінооксидази.

Препарат не призначають жінкам у період вагітності, а також колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню у віці молодше 12 років. Препарат слід з обережністю призначати пацієнтам, що страждають стенокардією, захворюваннями печінки, порушенням функції нирок, а також пацієнтам віком старше 65 років. Вагітність: Протипоказано застосування препарату у період вагітності.

У разі необхідності застосування препарату в період лактації слід проконсультуватися з лікарем і вирішити питання про переривання грудного вигодовування. Взаємодія з іншими лікарськими засобами: Препарат не сумісний з іншими лікарськими засобами, які застосовуються для симптоматичного лікування гострих респіраторних захворювань, препаратами, що містять парацетамол, а також етиловим спиртом.

При одночасному застосуванні препарату з антикоагулянтами відзначається посилення терапевтичного ефекту останніх і збільшення ризику розвитку кровотечі. При одночасному застосуванні холестирамін знижує абсорбцію парацетамолу, а домперидон і метоклопрамід - посилюють. Інгібітори моноамінооксидази при одночасному застосуванні з препаратом підвищують ризик розвитку артеріальної гіпертензії.

Фенілефрину гідрохлорид при одночасному застосуванні послаблює терапевтичний ефект бета-адреноблокаторів і гіпотензивних лікарських препаратів. Передозування: При застосуванні завищених доз препарату у пацієнтів відзначається розвиток нудоти, блювання, головного болю, блідості шкірних покривів, артеріальної гіпертензії. При подальшому збільшенні дози можливий розвиток печінкової недостатності, при застосуванні більше 10 пакетиків препарату одночасно можливий розвиток енцефалопатії, метаболічного ацидозу та коми.

При передозуванні препарату показана госпіталізація, в разі якщо після прийому препарату минуло менше 2 годин, проводять промивання шлунка. Крім того, при передозуванні показано проведення симптоматичної терапії. При отруєнні парацетамолом призначають метіонін перорально і ацетилцистеїн внутрішньовенно. Форма випуску: Порошок для приготування розчину для перорального застосування по 6,4 м колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню пакетиках, по 5 або 10 пакетиків у картонній упаковці.

Умови зберігання: Препарат рекомендується зберігати в сухому місці далеко від прямих сонячних променів при температурі від 15 до 25 градусів Цельсія. Термін придатності — 3 роки. Склад: 1 пакетик препарату Колдрекс МаксГрипп містить: Парацетамолу — 1000мг Аскорбінової кислоти, вітаміну С — 40мг Фенілефрину гідрохлориду — колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню Допоміжні речовини, в тому числі сахароза. Опис препарату 'Колдрекс МаксГрипп' на даній сторінці є спрощеною і доповненої версією офіційної інструкції по застосуванню.

Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з затвердженій виробником анотацією. Інформація про препарат надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування. Поділіться з друзями: Увага!

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для медичних працівників і фармацевтів. Сайт не повинен бути використаний як джерело інформації по самолікуванню.

Схожі статті:

 • Конвулекс інструкція по застосуванню краплі

  Конвулекс інструкція по застосуванню. Якщо локальне меню російською, для ds 2cd8153f e hikvision digital technology. Абсолютно по пам'ятка по краплі монтажу, котли buderus logamax u при...

 • Асиброкс: інструкція по застосуванню

  допоміжні речовини: кислота аскорбінова, натрію карбонат безводний, натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, сорбітол, натрію цитрат, макрогол 6000, сахарин натрію, ароматизатор «Лимон»...

 • Конкор інструкція по застосуванню аналоги

  Конкор :: інструкція, опис, показання до застосування, протипоказання. Увага: Конкоркак та інші фармацевтичні препарати варто приймати після рекомендації лікаря. Самолікування може зашкодити...

 • Аснитон інструкція по застосуванню ціна відгуки аналоги

  Піриметамін, Етанол, Сальбутамол посилюють дію Вестибо. Аналоги Вестибо Бетасерк Бетавер Аснитон Микозер Бетагістин Тагиста Альфасерк Бетагис Верисин Авердит Вестинорм Акувер Вазосерк Бетанорм....

 • АСНИТОН інструкція по застосуванню

  Препарат: АСНИТОН® (ASNITON)Активна речовина: betahistineКод АТХ: N07CA01КФГ: Препарат, що поліпшує мікроциркуляцію лабіринту, що застосовується при патології вестибулярного аппаратаКоды МКБ-10...