Комплівіт Офтальмо Табл. п/о №30

Фармакологічні свойстваКомбинированный препарат, що містить комплекс вітамінів, мікроелементів і рослинних каротиноїдів.Фармакологічна дія препарату обумовлена властивостями вхідних в його склад компонентів. Сумісність компонентів в 1 таблетці забезпечена спеціальною для вітамінних препаратів технологією виробництва.Аскорбінова кислота (вітамін С) регулює проникність капілярів, відіграє важливу роль у збереженні їх еластичності.

Активує діяльність залоз внутрішньої секреції, регулює згортання крові, регенерацію тканин, утворення стероїдних гормонів, синтез колагену. Виявляє стимулюючий вплив на організм загалом, підвищує його адаптаційні можливості, опірність до інфекцій і несприятливих впливів.Тіамін гідрохлорид (вітамін В1) - бере участь у процесі передачі імпульсу по нервовому волокну. Бере участь у координації функціонування нервової, серцево-судинної, ендокринної систем.

Відіграє ключову роль у забезпеченні нормального протікання енергетичного метаболізму.Рибофлавін (вітамін В2) - бере участь у вуглеводному, білковому і жировому обмінах, у синтезі гемоглобіну і еритропоетину. Необхідний для підтримки нормальної зорової функції.Піридоксину гидрохлорд (вітамін В6) як кофермент бере участь у метаболізмі амінокислот і вуглеводів.

Забезпечує нормальне функціонування центральної і периферичної нервової системи.Фолієва кислота - у вигляді коферменту включається в різні метаболічні процеси, необхідні для синтезу нуклеїнових кислот.Має антианемічну дію.Ціанокобаламін (вітамін В12) бере участь у синтезі нуклеотидів, є важливим фактором нормального кровотворення і росту епітеліальних клітин необхідний для метаболізму фолієвої кислоти та синтезу мієліну.Рутин - бере участь в окисно-відновних процесах, має антиоксидантні властивості, запобігає окислюванню і сприяє депонуванню аскорбінової кислоти в тканинах. Зміцнює стінки капілярів, регулюючи їх проникність.

Зменшує набряклість і запалення, зміцнює судинну стінку.Ретинол (вітамін А) - в якості складової частини зорового пігменту родопсину має важливе значення в підтримці зорової функції, забезпечує нормальну діяльність зорового аналізатора і сприйняття оком світла. Ефективний при гемералопії («курячої сліпоти»), захворюваннях сітківки та рогівки.

Бере участь в процесах регенерації шкіри і слизових оболонок.?-Токоферолу ацетат (вітамін Е) володіє антиоксидантними властивостями, підтримує стабільність еритроцитів робить позитивний вплив на функції статевих залоз, нервової та м'язової тканини. Бере участь у процесах тканинного дихання, впливає на функцію залоз внутрішньої секреції, уповільнює процеси старіння тканин організму.Лютеїн і зеаксантин - каротиноїди, пігменти жовтого кольору, необхідні для нормального функціонування сітківки ока.

Захищають око від пошкодження, що виникає внаслідок впливу ультрафіолетового світла. Є компонентами антиоксидантної системи сітківки, одного з найважливіших факторів захисту очі. Перебувають у кришталику і сітківці лютеїн і зеаксантин забезпечують захист фоторецепторів клітин від кисневих радикалів, що утворюються при несприятливих впливах на око випромінювання різного походження.

Низький вміст лютеїну і зеаксантину в тканинах ока призводить до ослаблення здатності ока чинити опір несприятливим факторам, тривалим зоровим навантаженням, комп'ютерного випромінювання.Селен - природний антиоксидант, підвищує імунітет. У поєднанні з вітамінами А, Е і С, має виражену антиоксидантну дію, покращує адаптаційні здатності організму в умовах впливу несприятливих факторів (стрес, куріння, забруднення навколишнього середовища).Мідь - є каталізатором багатьох біохімічних реакцій. Бере участь в синтезі меланіну.

Грає істотну роль в утворенні колагену і еластину, є необхідним компонентом обміну заліза, відіграє важливу роль у процесі кровотворення.Цинк сприяє утилізації вітаміну А сітківкою. Попереджає розвиток гемералопії ('курячої сліпоти'). Цинк необхідний для синтезу інсуліну, гормонів статевих залоз, необхідний для нормальної активності лімфоїдної тканини.

Дефіцит цинку пов'язують з розвитком ретробульбарного невриту, блефариту, зниженням кольоросприйняття, освітою катаракти.У результаті препарат забезпечує збалансоване надходження компонентів, необхідних для підтримки оптимального функціонування організму, має офтальмопротективным ефектом завдяки комплексному впливу вхідних у його склад вітамінів, мінералів і каротиноїдів, покращує зір при підвищених зорових навантаженнях, виявляє антиоксидантну дію (захищає очну тканину від впливу вільних радикалів). Може бути рекомендований при носінні контактних лінз, оскільки містить компоненти, необхідні для регенерації тканин, у тому числі і рогівки, пошкодження якої контактними лінзами завжди відбувається в тій чи іншій мірі.Показання до применениюПрофилактика дефіциту вітамінів і минераловСиндром зорового стомлення (втому і біль в очах) при читанні, роботі на комп'ютері, носінні контактних лінз порушення сутінкового зору.ПротивопоказанияИндивидуальная непереносимість компонентів препарату, вагітність, період лактації, дитячий вік до 18 років.Дозування і спосіб примененияВзрослым внутрішньо після їди, запиваючи достатньою кількістю рідини.

По 1 таблетці 1 раз в день. Тривалість курсу 3 місяці. Повторні курси за рекомендацією лікаря.Побічна действиеВозможны алергічні реакції.ПередозировкаПри передозуванні необхідно звернутися до лікаря.Лікування: активоване вугілля всередину, промивання шлунка, симптоматичне лікування.Взаємодія з іншими лікарськими средствамиНе рекомендується одночасний прийом з іншими полівітамінними комплексами, що містять вітаміни А і Е, вітаміни групи В. Особливі указанияНе рекомендується перевищення рекомендованої дози.Можливо, фарбування сечі в інтенсивний жовтий колір, що обумовлено наявністю у складі препарату рибофлавіну і не представляє небезпеки.Форма выпускаТаблетки, вкриті плівковою оболонкою.По 30, 60, 90, 100,120 таблеток у банки полімерні.Банки закупорюють кришками навинчиваемыми.Кожну банку разом з інструкцією для медичного застосування поміщають у пачку із картону.Умови храненияВ сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С.

Термін придатності. 2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Схожі статті: