МЕТФОРМІН-ТЕВА 0,5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

Купити МЕТФОРМІН-ТЕВА 0,5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Московській області можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на МЕТФОРМІН-ТЕВА 0,5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Московській області – 163.00 рублів.Інструкція з застосування для МЕТФОРМІН-ТЕВА 0,5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ. При синдромі полікістозних яєчників зачати і виносити здорового малюка буває непросто. Лікувати безпліддя доведеться всерйоз.

Лікар змусить регулярно пити таблетки, робити аналізи і... худнути Допоміжні речовини: повідон К30 - 13.8 мг, повідон К90 - 13.3 мг, кремнію діоксид колоїдний - 1.2 мг, магнію стеарат - 2.7 мг. Склад оболонки: опадрай білий Y-1-7000H (гіпромелоза (E464) - 10 мг, титану діоксид (E171) - 5 мг, макрогол 400 - 1 мг). Метформін - пероральне гіпоглікемічну засіб з групи бигуанидов.

У хворих на цукровий діабет знижує концентрацію глюкози в крові шляхом пригнічення глюконеогенезу в печінці, зменшення всмоктування глюкози зі ШЛУНКОВО-кишкового тракту та підвищення її утилізації в тканинах за рахунок підвищення їх чутливості до інсуліну (переважно поперечно-смугастої мускулатури, у меншій мірі - жирової тканини). Не стимулює секрецію інсуліну, гіпоглікемічних реакцій не викликає. Впливає на ліпідний обмін - знижує концентрацію в сироватці крові тригліцеридів, холестерину та ліпопротеїнів низької щільності.

Стимулює внутрішньоклітинний гликогенез, активуючи гликогенсинтазу. Після прийому препарату всередину метформін достатньо повно абсорбується з ШКТ. Абсолютна біодоступність становить 50-60%.

Максимальна концентрація (Cmax) у плазмі становить приблизно 2 мкг/мл або 15 мкмоль/л і досягається через 2.5 ч. Через 7 год всмоктування з ШКТ закінчується, і концентрація метформіну в плазмі поступово знижується. При одночасному прийомі їжі абсорбція метформіну знижується і сповільнюється. Метформін практично не зв'язується з білками плазми і швидко розподіляється у тканини організму.

Проникає в еритроцити. Накопичується в слинних залозах, печінці та нирках. Уявний об'єм розподілу становить 63-276 л. Виводиться нирками у незміненому вигляді. Кліренс метформіну у здорових осіб становить 400 мл/хв, що свідчить про активну клубочкової фільтрації і канальцевої секреції. Період напіввиведення (T1/2) становить приблизно 6.5 ч. У пацієнтів з нирковою недостатністю нирковий кліренс метформіну знижується пропорційно зниженню кліренсу креатиніну, T1/2 зростає, що призводить до підвищення концентрації метформіну в крові.

Можлива кумуляція. Побічні ефекти класифіковані згідно з наступною частотою: дуже часто - не менше 10%, часто - не менше 1%, але менше 10% нечасто - не менше 0.1%, але менше 1% рідко - не менше 0.01%, але менше 0.1% дуже рідко - менше 0.01%, включаючи поодинокі випадки. З боку травної системи: дуже часто - нудота, блювання, болі в животі, відсутність апетиту, що виникають у початковий період лікування і в більшості випадків спонтанно проходять поодинокі випадки - порушення показників функції печінки або гепатит, повністю зникають після відміни препарату.

У період лікування препаратом Метформін-Тева необхідно регулярно контролювати концентрацію глюкози в крові натще і після їжі. Пацієнта слід попередити про необхідність припинити прийом препарату і звернутися до лікаря при появі блювоти, болю в животі, м'язового болю, загальної слабкості і сильного нездужання. Дані симптоми можуть бути ознакою початку лактоацидозу.

Препарат Метформін-Тева слід відмінити за 48 годин до і протягом 48 годин після проведення рентгенологічного дослідження (у т. ч. урографії, внутрішньовенної ангіографії) з застосуванням рентгеноконтрастних засобів. Препарат Метформін-Тева слід відмінити за 48 годин до і протягом 48 год після хірургічних втручань під загальним наркозом, спинномозкової або перидуралыюй анестезією.

Оскільки метформін виводиться нирками, перед початком лікування і регулярно в подальшому слід визначати КК: у пацієнтів зі збереженою функцією нирок 1 раз на рік, у пацієнтів зі зниженим КК і у літніх пацієнтів 2-4 рази в рік. Особливу обережність слід проявляти при порушенні функції нирок, наприклад, у початковий період терапії антигіпертензивними засобами, діуретиками, НПЗП. Слід поінформувати пацієнта про необхідність звернення до лікаря при появі симптомів бронхолегеневої інфекції або інфекційного захворювання сечостатевих органів.

На тлі застосування препарату Метформін-Тева слід утримуватися від прийому алкоголю, у зв'язку з підвищеним ризиком розвитку гіпоглікемії і дисульфирамоподобного ефекту. Гіповітаміноз В12 при прийомі препарату Метформін-Тева обумовлений порушенням всмоктування вітаміну B12 і має оборотний характер. При відміні препарату Метформін-Тева ознаки гіповітамінозу B12 швидко зникають. Монотерапія препаратом Метформін-Тева не викликає гіпоглікемії і тому не впливає на здатність керувати автомобілем і працювати з механізмами.

При застосуванні препарату Метформін-Тева з іншими гіпоглікемічними засобами (похідними сульфонілсечовини, інсуліном і т. д.) можливий розвиток гіпоглікемічних станів, при яких погіршується здатність до водіння автотранспорту і занять іншими потенційно небезпечними видами діяльності, що вимагають підвищеної уваги і швидких психомоторних реакцій. цукровий діабет 2 типу у дорослих (особливо у пацієнтів з ожирінням) при неефективності дієти та фізичних навантажень в якості монотерапії або в комбінації з іншими пероральними гіпоглікемічними засобами або інсуліном. — клінічно виражені прояви гострих і хронічних захворювань, які можуть призводити до розвитку тканинної гіпоксії (в тому числі серцева або дихальна недостатність, гострий інфаркт міокарда) При одночасному застосуванні метформіну з даназолом можливий розвиток гіперглікемічного ефекту. При необхідності лікування даназолом і після припинення його застосування потрібна корекція дози метформіну під контролем глікемії.

При одночасному застосуванні метформіну з алкоголем і етаноловмісними препаратами підвищується ризик розвитку лактоацидозу під час гострої алкогольної інтоксикації, особливо при голодуванні або дотримання низькокалорійної дієти, а також при печінковій недостатності. Хлорпромазин у високих дозах (100 мг) знижує вивільнення інсуліну і підвищує концентрацію глюкози в крові. При одночасному застосуванні з нейролептиками і після припинення їх застосування потрібна корекція дози метформіну під контролем глікемії.

Глюкокортикостероїди (ГКС) знижують толерантність до глюкози і підвищують концентрацію глюкози в крові, в деяких випадках викликаючи кетоз. При необхідності застосування такої комбинаци Купити МЕТФОРМІН-ТЕВА 0,5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Московській області можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU. Всередину, під час або безпосередньо після їжі.Монотерапія та комбінована терапія з іншими пероральними гипогликемическимисредствамиНачальная доза: 500-1000 мг 1 раз на добу ввечері.

Через 7-15 днів при відсутності несприятливих ефектів з боку ШЛУНКОВО-кишкового тракту призначають по 500-1000 мг 2 рази на добу вранці і ввечері. Можливе подальше поступове збільшення дози залежно від концентрації глюкози у крові.Підтримуюча доза: 1500-2000 мг/ Для зменшення побічних явищ з боку ШКТ дозу слід розділити на 2-3 прийоми. Максимальна доза: 3000 мг/ у 3 прийоми.

Повільне збільшення дози може сприяти поліпшенню шлунково-кишкової переносимості препарату.Пацієнти, які приймають метформін у дозах 2000-3000 мг/, можуть бути переведені на прийом дози 1000 мг. Максимальна рекомендована доза: 3000 мг/ у 3 прийоми.

При переході на терапію з іншого гіпоглікемічного засобу слід припинити прийом іншого засобу та розпочати прийом препарату Метформін-Тева в дозі, вказаній вище.Комбінації з инсулиномПрепарат Метформін-Тева та інсулін можна застосовувати у вигляді комбінованої терапії для досягнення кращого глікемічного контролю.Препарат Метформін-Тева призначається у звичайній початковій дозі 500 мг або 850 мг 2-3 рази на добу. Дозу інсуліну підбирають відповідно до результатів вимірювання рівня глюкози крові.

Через 10-15 днів дозу коригують залежно від концентрації глюкози у крові. Максимальна доза метформіну при комбінованому лікуванні: 2 р/ в 2-3 прийоми.У літніх пацієнтів добова доза не повинна перевищувати 1000 мг/ При синдромі полікістозних яєчників зачати і виносити здорового малюка буває непросто. Лікувати безпліддя доведеться всерйоз. Лікар змусить регулярно пити таблетки, робити аналізи і... худнути

Схожі статті:

 • КОРОНАЛ 0,005 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

  Купити КОРОНАЛ 0, 005 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Мордовії можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на КОРОНАЛ 0 ,005 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Мордовії – 176.40...

 • Магнікум табл. п/полон. обол. кіш-розч. №50

  ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: комбінований препарат, що містить магній і вітамін В6.Магній незамінний компонент ферментативних АТФ-залежних біохімічних реакцій бере участь у метаболізмі...

 • МЕМАНТИН-РІХТЕР 0,01 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

  Купити МЕМАНТИН-РІХТЕР 0, 01 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Хабаровську можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на МЕМАНТИН-РІХТЕР 0, 01 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в...

 • Бетакор табл. п/полон. оболонкою 20 мг блістер №30

  ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ: антигіпертензивна, антиангінальна, антиаритмічна засіб. Кардіоселективний блокатор 1-адренорецепторів без внутрішньої симпатоміметичної активності з незначним...

 • МЕЛАРИТМ 0,003 N12 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

  Купити МЕЛАРИТМ 0, 003 N12 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Кемерово можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на МЕЛАРИТМ 0,003 N12 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Кемерово – 346.10...