Відгуки про препарат Комбилипен: плюси і мінуси

Серед призначених препаратів був Комбилипен. Представлений препарат у вигляді таблеток і уколів. А в Комбилипене, як раз присутнє все це «тріо». У момент мого курсового лікування, до групи неврологічних препаратів, доктором, був доданий вітамінний комплекс — Комбилипен.

У мене трапилася біда. Стала нестерпно боліти права сторона обличчя, з'явилося оніміння в області губ і носа, загальна слабкість. Був здивований, коли мені лікар призначив Комбилипен.

Адже це всього лише вітамінний препарат. А після курсу в 10 уколів хворобливі відчуття практично зникли. Ще і дратівливість, яка була весь цей час вірною супутницею, пішла в невідомому напрямку. Правда в момент лікування, десь через 30 хвилин після ін'єкції з'являлася тахікардія, яка, тих же, півгодини зникала. Як з'ясувалося, це побічна дія препарату.

Але в цілому я дуже задоволений. На мій погляд, Комбилипен — дуже хороші ліки. Препарат зручний у використанні, так як є таблетована і ін'єкційна форми. Спочатку колю протягом 5-ти днів уколи, а потім п'ю 14-ть днів таблетки. З-за лідокаїну, що входить до складу препарату, ін'єкції практично безболісні. До речі, нейромультивит теж доводилося приймати, так що є з чим порівнювати, і всі мої висновки, тепер, тільки, на користь Комбилипена».

Навесні відчула себе погано. Часто стала боліти голова у потилиці. Вона віддавала то в шию, в плече. Після обстеження був поставлений діагноз шийний синдром. Відгуки моєї подруги про це ліки були дуже хороші. Однак мені після уколу було дуже погано.

Стало важко дихати, і я ледь не втратила свідомість. Остеохондроз я хворію вже давно, є протрузії в шийному відділі хребта. Я впевнена, що проблему щодо волосся і нігтів вирішив саме Комбилипен, а можливо і позитивний ефект неврологічного лікування, частково його заслуга. Чоловікові були призначені лікарем 10-ть внутрішньом'язових ін'єкцій комбилипена. Лікар сказав, що у чоловіка індивідуальна непереносимість одного з компонентів, що входять до складу ліків».

Дивно, адже за ціною Комбилипен майже в два рази дешевше Мильгаммы, а такий же ефективний». Десь після п'ятого уколу з'явилася вугрі на обличчі. Лікар сказав, що цей побічний ефект препарату зникне після закінчення лікування.

Так як у мене проблеми з підшлунковою залозою, лікування вирішили обмежити фізіопроцедурами і ін'єкціями недорогого вітамінного комплексу Комбилипен. Мені призначено було 10 уколів, проте курс лікування препаратом я закінчила після 6-тій ін'єкції, тому що відчула себе абсолютно здоровою». А тут вирішила заощадити і купила Комбилипен — аналог вітчизняного виробництва. Роблячи висновки, можна сказати, що відсоток позитивних відгуків про Комбилипене на порядок вище, ніж негативних.

Ми бачимо, що Комбилипен зарекомендував себе як ефективний, вітамінний препарат. Препарат, в основному, використовується, як допоміжний засіб у лікуванні неврологічних захворювань. Він активно бере участь в біохімічних процесах і сприяє нормальній роботі структур нервової системи.

Це важливо при лікуванні больового синдрому в гострих і хронічних фазах запального процесу. Якщо вас турбують болі в суглобах, то єдино правильне рішення — це візит до невропатолога. Науково підтвердженим фактом є те, що вітаміни групи В незамінні щодо повноцінної діяльності нервової системи.

Вітаміни групи В – основа речовин, які координують роботу медіаторів — провідників нервових імпульсів. Ліки Комбилипен покращує розумову діяльність, позитивно впливає на характеристики роботи мозку і м'язів. Даний засіб покращує загальний стан при різних захворюваннях. Комбилипен не є панацеєю проти старіння. Однак, цей препарат дає певний стимул, посильна підтримка для людського організму в період його кризи. Комбилипен має обмежене застосування, що пов'язано з ризиком виникнення побічних ефектів.

Як діє ліки в кожному конкретному випадку, можна дізнатися з наступних відгуків про препарат Комбилипен. Комбилипен є вітамінним препаратом. Цей факт є серйозним аргументом не на користь препарату.

Невралгія потиличного нерва – характеризується періодично повторюваними болями в потилиці. Якщо болить шия і потилиця, причини можуть бути в наявності такого захворювання, як остеохондроз [&hellip] Лікування бурситу колінного суглоба у чималому ступені залежить від його виду, стадії та локалізації. Вираженість і характер проявів залежать від локалізації бурситу.

Бурсити колінного суглоба – [&hellip] І НЕ ПРОПУСТИ НОВІ ВІДЕО. Ставте оцінки і коментарі моїм відео. Мені потрібна ваша критика.

СПАСИБІ, ЩО ВИ З НАМИ. Дорогі студенти-медики! [&hellip]

Схожі статті: