Воронежцу загрожує 10 років в'язниці за розповсюдження дитячої порнографії

Прокурор Комінтернівського району затвердив обвинувальний висновок по кримінальній справі стосовно 28-річного Олександра Копытина (прізвище змінено). За версією слідства, відео з голенькими дітками 'знайшов' ще в січні 2012-го. Скопіював собі і роздавав таким же убогим, з якими спілкувався в Інтернеті. При цьому на записах були не просто дітки без одягу.

На юридичній мові, ролики містили 'сцени розпусних дій'... - Копытин звинувачується в зберіганні та розповсюдженні порнографічних матеріалів, у яких є зображення дітей до 14 років. Те, що це було саме порно, підтверджено експертизою, - пояснюють у прокуратурі. Максимум, що загрожує збоченцю, - 10 років колонії. При цьому практично сто відсотків - 'стеля' йому не дадуть, а там - умовно-дострокове. І хто знає - до того часу він і сам 'дозріє' стати режисером...

Мережеве видання (сайт) зареєстровано Роскомнаглядом, свідоцтво Ел № ФС77-50166 від 15 червня 2012. Головний редактор — Сунгоркін Володимир Миколайович. Шеф-редактор сайту — Носова Олеся В'ячеславівна. Повідомлення і коментарі читачів сайту розміщуються без попереднього редагування. Редакція залишає за собою право видалити їх з сайту або відредагувати, якщо зазначені повідомлення та коментарі є зловживанням свободою масової інформації або порушенням інших вимог закону. Видавничий дім SKP MEDIA. Адреса: вул.

Лембиту 8-2, Таллін, 10114, Естонія. Тел.: +372-6688900 факс: +372-6688902 email: info@kompravda.eu. Сайт: www.kompravda.eu Головний редактор - Тетерін В. В. Виняткові права на матеріали, розміщені на інтернет-сайті www.kp.ru відповідно до законодавства Російської Федерації про охорону результатів інтелектуальної діяльності належать АТ «Видавничий дім «Комсомольская правда», і не підлягають використанню іншими особами в якій би то не було формі без письмового дозволу правовласника.

Схожі статті: