Чим загрожує відмова від фенозепама і золофта

Після коліс, коли накриває, горілка піде, причому потрібно саме нажратися під хорошу їжу. А взагалі, вся ця хімія від психіатрів дуже діє на голову і виведення потрібно багато місяців і років. І так, психічні проблеми не лікуються, в кращому випадку це усвідомлення і контроль проявів, можна забути на час. Золофт і фенозепам - рідкісна отрута. Мій батя підсів на цю погань, прописану так-так, саме з депресії на рівному місці.

Людини з віку не взяли на роботу, зволіли більш молодого фахівця, і він взагалі-то, особливо і не впадав ні в які депресії, просто, ходив і періодично бурчав, що варто п'ятьох шмаркачів , що у нього стаж 30 років. і .т.д. Не пив, т. к. не практично не п'є взагалі. Звичайне роздратування немолодого чоловіка, якому натякнули на вік.

Немає бл... моїй матінці треба було затягти його до психолога (або психотерапевта, г. з.), і обробили удвох - ах починається депресія, ах - це небезпечно, ах пиздець . Пив, не міг зіскочити, ставало все гірше, почалася реальна чорна депрессуха - підсумок - 54-річний, здоровий мужик, колишній спортсмен, майстер-золоті руки - просто перетворився в зашуганное істота, яка на вулицю зайвий раз не вийде. Мати вже прокляла все на світі, що потягла його туди... Дуже довго описувати... пройшли роки, стало краще.

Ліків практично не п'є, але вже і не працює, остаточно пішов на пенсію, і спосіб життя пасивний, перед тєліком, і якийсь повний похуізм на все... Сама вже майже 3 роки (з травня 2014) сиджу на Гидазепаме, але приймаю його вранці за пів-таблетки 0,02 г (тобто, приймаю 0,01 р - половинку двієчки ). Злазити поки не збираюся, коли це лек-у не потрібно, у мене організм сам відчуває, вже багато років доводилося приймати курсами. З алкоголем не заважати При прийомі все може бути нормально, зате потім важко приходиш в норму - загальмованість, млявість, апатія.

Алкоголь + псих препарати= високий шанс що зозулю зірве з місця і будеш до кінця життя ходити з відділення для буйних і жерти своє гівно. А потім, в момент повернення розуму, повесишься у поштовху на 10 осіб. чувак, якщо це жарт, то вона дуже погана - несмішний і небезпечна, що багато людей вважають, що можна почитати науково-популярну статтю в газеті або подивитися 5-10-хвилинний ролик на ютьюб і цього достатньо, щоб призначати собі лікування можете заминусить, але чолу явно варто зрідка покуривать план, і спати і працювати буде нормально і агресія пропаде і апетит з'явиться Феназепам це взагалі жесткач.Не розумію як ти його брав.Та й лікар хороша.Могла б призначити більш м'яке тазепам.А взагалі від безсоння самий прикольний на мій погляд Мелаксен-витяжка з шишкоподібної залози не один транк не можна різко припиняти пити, не можна пити взагалі без призначення лікаря і знімати себе самостійно з тих ліків не можна крім того, у ТЗ явно йде на тлі власного стану самоугнетение інформацією, яку він черпає на форумах. а феназепам не дуже хороші ліки, з нього не можна різко зіскакувати, потрібно йти від зниження дозування. от тут згоден. піди ще до одного лікаря, так як феназепам зі старту дуже рідко призначають, тим більше є дуже багато препаратів, які не мають стільки побічних ефектів як феназепам Обов'язково звернися до нарколога.

Ти в неправильному порядку скасовував. Спочатку потрібно було протягом 2-х тижнів скорочувати цьому мг феназепаму і залишатися на чистому золофте не менше півроку. Потім протягом місяця-двох скасувати золофт, поступово знижуючи дозу. 5-8 мг. феназепаму в добу - це жорстка бензодиазепиновая залежність.

Відразу скасовувати не можна. Є методики відходу від бензодіазепінів за спеціальними схемами з використанням антидепресантів (наприклад, тразодона). Кажу як психіатр. можете заминусить, але чолу явно варто зрідка покуривать план, і спати і працювати буде нормально і агресія пропаде і апетит з'явиться Після коліс, коли накриває, горілка піде, причому потрібно саме нажратися під хорошу їжу.

А взагалі, вся ця хімія від психіатрів дуже діє на голову і виведення потрібно багато місяців і років. І так, психічні проблеми не лікуються, в кращому випадку це усвідомлення і контроль проявів, можна забути на час. Обов'язково звернися до нарколога. Ти в неправильному порядку скасовував.

Спочатку потрібно було протягом 2-х тижнів скорочувати цьому мг феназепаму і залишатися на чистому золофте не менше півроку. Потім протягом місяця-двох скасувати золофт, поступово знижуючи дозу. 5-8 мг. феназепаму в добу - це жорстка бензодиазепиновая залежність. Відразу скасовувати не можна. Є методики відходу від бензодіазепінів за спеціальними схемами з використанням антидепресантів (наприклад, тразодона). Кажу як психіатр. не хочеш бути психом - не будь.

Для цього - викинути все психотропи і ніколи їх не приймати. Зайнятися собою, спортом обов'язково. Депресія - це симптоми.

Не хочеш симптомів - не давай їм можливості проявитися. Випадки звичайно різні і індивідуальні, але основне лікування це усвідомлення ситуації і робота над собою. Колеса це милиці, причому побічної дії від них дохрена і вартість ого-го.

У кожній депресухи є джерело, але не кожен зізнається у цьому. міастенію та іншу неврологію виключили? що за травма була - серйозна? залишкові прояви? крім спиртним іншими речовинами не зловживали? на шкідливому виробництві не працювали? якщо на всі питання немає - підбирайте препарати з лікарем. я б рекомендував не феназепам - непоганий за своїм препарат - а що то з денних транквілізаторів типу ксанакса з ретельним підбором дози, що б денна активність не страждала і погасити фобії. ну і антидепресант помягШе підібрати - тут вже фахівцям видніше чого і як. Крім спиртним я капаю кілька років нафтизин але не думаю що він міг вплинути, на день прикордонника я серйозно побився при цьому отримував удари в голову, але двоїння начаол помічати через кілька місяців просто в кінці осні воно посилилося настолко чтоя проводу правильно з першого разу по квітам у другій половне дня не міг вставити конектор, коннекор нижче на картинці взятий з інтернету. нижче на картинці а це моя основна робота. так і в трехцветнойц електропроводці були проблеми,( ну так як і электромонтажил часом,) так само вже почалися проблеми з водінням автомобіля, особливо при переовде погляду в дзеркало заднього виду і назад довго не міг би зловити фокус , наркотики і інші препарати не вживав але на піку проблем з двоїнням в очах часто випивав дуже дуже дешеве пиво менше 30 р за 0.5 як то раз прочитав меолкий шрифт і там було написано що як ето там речовини включені до складу алкоголю можна кимось там главныв в Росії, пиво типу жигулевкое класичне за старим рецептом, так що в області леой химиии потрапляє в організм крім цього алклголя іншого я нічого не брав, дуже рідко коньяк або вермут на навпіл з тоніком, але дуже не часто. так що двоїння явно токсичне було за дешевого алклголя, і нафіг взагалі мені ця психіатр навялила ці антидеппресанты і нейролептики ось даром вони не далися ))))) вже ж робота починалася все частіше і частіше, ще б у басейн б записаля і мені здається все б взагалі прийшло в норму. а я повівся на депреанты.

Схожі статті: