Кольки по всьому тілу причини

Кольки по всьому тілу і свербіж починаються, коли мені жарко. Сьогодні став писати це повідомлення сиджу біля вікна - сонце нагріло спину і пішли коліки, занавесил вікна і відкрив кватирку - все пройшло. До якого лікаря мені варто звернутися? Інші поля обов'язкові, але важливі нам і, будучи заповненими, складають частину лікарської таємниці і недоступні широкому загалу.

Відправляючи питання нашого консультанта, ви даєте згоду на публікацію питання і відповіді на нього на сторінках сайту Доктор. Всі особисті дані при цьому залишаються строго конфіденційними. Інші поля обов'язкові, але важливі нам і, будучи заповненими, складають частину лікарської таємниці і недоступні широкому загалу. Відправляючи питання нашого консультанта, ви даєте згоду на публікацію питання і відповіді на нього на сторінках сайту Доктор.

Всі особисті дані при цьому залишаються строго конфіденційними. Кольки по всьому тілу і свербіж починаються, коли мені жарко. Сьогодні став писати це повідомлення сиджу біля вікна - сонце нагріло спину і пішли коліки, занавесил вікна і відкрив кватирку - все пройшло. До якого лікаря мені варто звернутися? Доброго дня, близько тижня тому почалися коліки по тілу. А саме в області спини.

Тривали близько 10-15 секунд, не турбувало, але було не приємно. Терпів до вчорашнього моменту. Вчора знову почали коліки, а так само з'явився свербіж, саме в тому місці де проходять коліки.

З учорашнього дня свербіж і коліки стали набридати, і доставляти великі незручності. А сьогодні я помітив, що коліки з'являються тільки коли жарко. Перший раз з'явилися коли не було опалення, я одягнув кофту теплуюкогда у гарячій ванні перебуваю теж коліки. А сьогодні став писати це повідомлення сиджу біля вікна сонце нагріло спину і пішли коліки, занавесил вікна і відкрив кватирку, все пройшло.

Шановні лікарі, я розумію, що віддалено відповісти на питання без аналізів що це неможливо, все ж є які-небудь припущення? На що схожі мої симптоми? А так само до якого лікаря мені варто звернутися? Здрастуйте,у мене таке питання! Мене звати Аня,я займаюся професійно спортом,водним поло,вже 13 років. Але півтора місяці у мене з'явилися утруднення з диханням у воді.

У підсумку,в один момент на грі у мене стався напад,який я запобігла використавши Беродуал. Після чого мене направили в лікарню,результати тестів показали,що у мене бронхіальна астма фізичного напруження. Було призначено лікування,прийом монтелукаста 3 місяці і Сальбутамол при утрудненні дихання.

Свербіж навіть при маленькій спеки, як мені стає хоч трохи тепло, починається свербіти тіло точніше, все те, що вище пояса, найсильніше свербить шия і голова. При сильній спеці тіло свербить нестерпно. Якщо тепло тривалий, то приблизно через 5-10 хвилин тіло не свербить навіть за сильної спеки. Що з цим робити?

Я навіть не можу вдома завжди ходити з одягом Добрий день. Сказали, що потрібно робити щеплення БЦЖ, однак на нейросонографії виявили субэпендимальную псевдокисту зліва, розмір 3мм. Скажіть, чи можна при такому діагнозі робити дану щеплення?

Спасибі Дитині 9,5 місяців. Місяць тому на обличчі стали з'являтися дрібні часті шишечки, спочатку на одній щоці, десь через тиждень на інший, потім на лобі, підборідді, на носі. Після появи через деякий час вони підсихають, утворюючи тверду кірку на шкірі, і ця кірка не проходить, то червоніє, то почервоніння проходить. По харчуванню нового нічого не вводили.

Вже тиждень приймаємо противоалергенні краплі Зодак, виключили з харчування цитрусові, курятину, яйце, по мінімуму солодке, молочно містять. Мені 28 років і вже 2 роки турбує така проблема: регулярно з'являються виразки на язиці на кінчику, з боків і бувають в середині языкатакже в момент їх появи присутній неприємний специфічний присмак у роті з кислинкою. На моїй мові також є білий наліт, який майже не зчищається. Також зауважу, що дана проблема з мовою мене стала турбувати під час прийняття протеїну спортивне харчування в порошку.

Підкажіть які заходи слід нам зараз зробити, або взагалі відмовитися від щеплення АКДС. Ситуація наступна: Друга АКДП вітчизняна у нас була з невеликим червоним плямою і підшкірним ущільненням температура 37третья АКДП вітчизняна - червона пляма на стегні трохи більше 8 см сильне підшкірні ущільнення і температура 37. У рік поставили превенар, з'явилося червоне пляма в місці щеплення праве стегно в. Дитині 3 роки, хлопчик.

В лікарні сказали все нормально, але як я бачу багато показників вище норми. І на що може вплинути? Лейкоцити в тис 8,10 норма 4,0-11,1 Лімфоцити у % 67,00 норма 30-76 CD3 Т-лімфоцити в % 79,00 норма 62-69 CD3 Т-лімфоцити абс 4,28 норма 1,8-3,0 CD4 Т-хелпери у % 46,00 норма 30-40 CD4 Т-хелпери абс 2,49 норма 1,0-1,8 CD8 цитотокс лимфоц у % 30,00 норма 25-32 CD8 цитотокс лимфоц. У мене з'явилася перша сивина в 32 роки. До 48 років волосся на голові були повністю сивим,але рік тому сивина почала пропадати і волосся темно-попелястим! І до всього цього, з'явилася алергія на квітковий пилок та мед.

Пару днів тому, у свого лікаря-гінеколога, я зробила щеплення Silgard Гардасил - першу дозу. Але мене насторожило місце ін'єкції. Наскільки я знаю робиться вона внутрішньом'язово в дельтовидний м'яз плеча, в той час як мені її поставили значно нижче плеча, але сантиметрів на 10 вище ліктя і какби з задньої поверхні руки. Вакцина не дешева і хотілося б упевнитися в правильних руках я. Здрачствуйте,я Наталія мені 49 років. Я вже точно не пам'ятаю, коли з'явилася ця проблема - але у мене після душу, після ванни, т. Ні висипу, нічого такого.

Пробувала змазуватися кремом після прийняття душу - не допомагає. Споласкивалась оцтової водою - теж безрезультатно. Що це може бути,як позбутися від цього?

У мене особливий вид алергії сезонний. Починається він зазвичай на початку жовтня і тривати декілька місяців. Правда в минулому році. По всьому організму з'являються не знаю як їх назвати це плями або валдыри розміром від 1 квадратного сантиметра до розміру як в долоню. Зазвичай вони з'являються під час сну вночі, і оч сильно чешуться, від чого я прокидаюся. На ранок до годинників до 10 все проходить, як ніби нічого і не було на тілі не залишається ні сліду. Доброго дня, вже 8 років мучить одна проблема.

З'явилася в час вагітності. З'являється не часто 3-4 рази на рік, кожний період триває 3-5 днів підряд або з інтервалом 1-5 днів. На руці, транспорт ліктя, з внутрішньої сторони руки, несподівано з'являється пухир або декілька близько розташованих, які 'на очах' збільшуються і сверблять.

Якщо не помазати їх сірчаної або цинковою маззю, вони будуть рости і, приблизно через 30 хвилин, займуть більшу площу. Відразу ж починається біль по всій руці. Була гематома на нозі після ударачерез тиждень з'явилися почервоніння і свербіж. Підкажіть, будь ласка, на лобі посипалися чорні крапки і щось дрібне і біле, вощможн це від антибіотиків, стресу чи травлення?

Я выпариваю особа, очищаю його і починаю їх тиснути, а зверху мажу гелем від вугрів і маслом чайного дерева, що ще потрібно зробити? Вже близько 2 місяців вони не проходять. У мене проблема-дуже сильно випадає волосся прямо з цибулиною.

Це відбувалося і раніше, особливо навесні, але не так сильно. Зараз тільки варто провести рукою по волоссю, як в руці залишається волосків 5-6. Немає ніяких плям на шкірі голови, вона чиста.

Схожі статті:

 • Техніки активації лімфатичного обміну по всьому тілу

  Представляємо урок від лікаря-остеопата, практика Олександра Смирнова. У ньому він розповідає і показує кілька технік пальпації, вчить сприйняття свого тіла з допомогою наших же пальців. При...

 • Лімфовузли по всьому тілу

  Автор книги Здорова дитина від 0 до 14 , автор публікацій у виданнях Жіноче здоров'я , Краса і здоров'я , Здоров'я школяра , Шейп та інших. Привіт, мені 15 років я перехворів перший раз в житті...

 • Косоокість у дорослих: причини і лікування

  Для відновлення нормальної картинки починає пригнічувати ЦНС сигнали, що йдуть від хворого ока. Відбувається розвиток амбліопії, коли око практично повністю виключається з процесу сприйняття....

 • Кропив'янка у кішок: причини, симптоми, лікування

  Алергія цілком справедливо вважається однією з найбільш поширених патологій сучасності. Неякісне харчування і велика кількість консервантів в їжу б'ють не тільки людині, але і за його домашнім...

 • Кісточки на ногах причини виникнення

  Шишки не тільки спотворюють зовнішній вигляд ступні, але і доставляють дискомфорт у вигляді болючих відчуттів і складностей при підборі взуття. І хоча ця проблема в основному жіноча,...