Комплект МАГНІТНИЙ MAGNIT Мікронавушники, доставка з Києва

Розмір мікронавушника магніту:2x2 мм Час роботи мікронавушника: не обмежено. Мікрофон: виділений/вбудований. Чутливість мікрофона: до 5 м. Це чудо пристрій буде вам вірним другом протягом усього вашого навчання, а можливо, і стане незамінним помічником в кар'єрному зростанні. Мікронавушник магніт виручить у всіх екстремальних ситуаціях.

Найбільшу популярність він отримав серед студентів, адже якість звучання дозволяє здавати іспити навіть якщо викладач буде перевіряти Ваші вуха. Мікронавушник для складного іспиту стане невід'ємною складовою відмінних оцінок в заліковці. Мікронавушник магніт є на даний момент одним з кращих моделей мікронавушник, незважаючи на його низьку ціну. Основною складовою є індукційна петля працює від невеликої батарейки крони.

На індукційну петлю подається сигнал з телефону за допомогою гарнітури hands-free, а в свою чергу петля передає сигнал на маленькі магнітики які ми закидаємо на барабанну перетинку, у вухо. Магніти закидаються в вухо за допомогою трубочки яка знаходиться в комплекті Magnit Silver. А дістати їх з вуха Вам допоможе магнітна паличка яка також йде в комплекті.

Ви зможете спілкуватися з вашим співрозмовником по чутливому мікрофону який під'єднаний до індукційної петлі. Індукційна петля разом з кроною і телефоном знаходяться під одягом і будуть непомітними. Якість звуку-дуже висока, тому що в магнітиках не міститься ніяких радіоелементів які б перешкоджали зв'язку. Мікронавушник Magnit магніт має великий плюс це ? непомітність. Розміри навушників (магніту) всього лише 1 мм. Ну звичайно Другим плюсом це його надійність. Немає ніяких деталей, які могли пошкодитися через свою крихкість.

Не будемо забувати також про ціну, адже наш магазин пропонує саму низьку ціну в Україні. Гарантія на Magnit Silver у нашому магазині довічна. Ми продаємо товар за який нам не доведеться червоніти і ми це доводить якістю і гарантією.

Одного разу придбали мікронавушник і не переживаєте за те що він Вас не підведе. Бо ми гарантуємо, що ми не підведемо. Детальніше ви можете ознайомитися з микронаушником Magnit Silver переглянувши відео Продавець не має права відмовити в обміні (повернення) товару, не включеного до переліку, якщо він відповідає всім вимогам, передбаченим ст. 9 Закону (збережений товарний вид, ярлики, пломби, є розрахунковий документ тощо) Виключення

Схожі статті: