Конкор інструкція по застосуванню аналоги

Конкор :: інструкція, опис, показання до застосування, протипоказання. Увага: Конкоркак та інші фармацевтичні препарати варто приймати після рекомендації лікаря. Самолікування може зашкодити вашому здоров'ю. Зверніть увагу: інформація, наведена на цій сторінці про препарат Конкор має описовий характер, і сформована не тільки на основі інструкції, але і спостережень лікаря та пацієнтів, що приймали Конкор. Конкор — відноситься до групи препаратів для зниження артеріального тиску.

Також конкор застосовується для лікування серцевих порушень функцій. Активною речовиною препарату є бісопролол, поступово знижує артеріальний тиск. При застосуванні препарату тиск знижується відразу.

При тривалому лікуванні конкором стан конкор інструкція по застосуванню аналоги, і ставати стабільним після закінчення одного місяця. При лікуванні діяльності серця конкор знижує збудливість, уповільнює і стабілізує серцебиття, знижує потребу в кисні. При застосуванні в терапевтичних цілях конкор не має згубного впливу на інші органи.

Виходячи з цього, слід зазначити, що він призначається при: гіпертензії, тобто підвищеному артеріальному тиску, при хронічній недостатності серця, при ішемії серця і при стенокардії. Конкор не можна призначати хворим з підвищеною чутливістю до компонентів препарату. Також його не можна призначати при гострій серцевій недостатності, при хронічній недостатності. Також конкор не можна призначати хворим з кардіогенним шоком, синдромом слабкої синусового вузла.

Не можна призначати цей препарат при конкор інструкція по застосуванню аналоги блокаді, при вираженій частоті серцевих скорочень менше п'ятдесяти ударів в хвилину. Також конкор не призначається при сильно зниженні тиску, при тяжкій формі бронхіальної астми та хронічних захворюваннях легенів, під час вагітності конкор інструкція по застосуванню аналоги в період грудного вигодовування. Не встановлено дія препарату при використанні його дітьми, тому до 18 років не рекомендується використовувати конкор.

З обережністю призначається людям з печінковою недостатністю, з стенокардією, міастенією та цукровим діабетом. Також при псоріазі і в літньому віці. Конкор — побічні ефекти. До побічних ефектів конкора з боку нервової системи відносяться наступні симптоми: головний біль, порушення сну, запаморочення, депресія, галюцинації, швидка стомлюваність. З боку серцево-судинної системи: порушення периферичного кровообігу, периферичні набряки.

З боку органів зору: занепад гостроти зору, іноді буває коньюктевит. З боку дихальної системи: риніти алергічного типу, може виникнути бронхоспазм. З боку шлунково-кишкового тракту: нудота, блювання, пронос або запор, сухість у роті, рідко може виникнути гепатит.

З боку опорно-рухового апарату: слабкість у м'язах та судоми. Можуть з'явитися також і алергічні реакції, висип, свербіж, підвищена пітливість. Дуже рідко до побічних ефектів може ставитися порушення статевої функції.

Ефективність препарату конкор залежить від взаємодії з іншими лікарськими препаратами, тому перед застосуванням необхідно повідомити лікаря про всіх застосовуваних препаратів, навіть якщо вони не були виписані лікарями. Конкор не можна вживати з конкор інструкція по застосуванню аналоги і не рекомендується використовувати людям за кермом. Дозування конкора призначає лікуючий лікар.

Самолікування в застосуванні даного препарату може призвести до небажаних наслідків, конкор інструкція по застосуванню аналоги, застосовуючи цей препарат, необхідно спостерігатися у лікаря. Ціни на Конкор варіюються в межах від 45 до 160 грн залежно від нюансів внутрішнього характеру аптек, від того, працюєте ви в аптеку-поодинці, або хочете придбати ліки в аптеці великої мережі. Також ціна залежить від дозування та форми випуску.

Купити Конкор можна в багатьох аптеках. Про наявність препарату можна дізнатися з аптечних довідкових. Деякі аптеки здійснюють доставку препаратів, і, таким чином, вартість препарату збільшиться. У будь-якому випадку, перед покупкою препарату Конкор краще звернутися до лікаря за консультацією.

У нього можна уточнити, де краще придбати цей препарат. Конкор інструкція по застосуванню аналоги, перш ніж запитати «скільки коштує Конкор», і бігти в найближчі аптеки, варто звернутися до конкор інструкція по застосуванню аналоги. Він може порадити аналоги, менш шкідливі і, можливо, з більш вигідною вартістю. Можливість додавання відгуків тимчасово недоступна.

Фармакологічний довідник містить інформацію про склад і форму випуску, фармакологічному дії, показання до застосування, протипоказання, побічні дії, взаємодії ліків, способі застосування лікарських препаратів, фармацевтичних компаніях. Лікарський довідник містить ціни на ліки і товари фармацевтичного ринку в Києві та інших містах України. Пам'ятайте: інструкція не може служити рекомендацією до застосування.

Самолікування, незалежно від інструкції, може нашкодити вашому здоров'ю. Перед вживанням конкор інструкція по застосуванню аналоги препаратів проконсультуйтеся з лікарем. З обережністю призначається людям з печінковою недостатністю, з стенокардією, міастенією та цукровим діабетом.

Схожі статті:

 • Колдрекс максгрипп інструкція по застосуванню

  Співпраця Ви можете безкоштовно розмістити інформацію про вашу компанію або послуги в цьому блоці. Така можливість надається всім партнерам нашого сайту. Умови розміщення ви можете знайти на...

 • Асиброкс: інструкція по застосуванню

  допоміжні речовини: кислота аскорбінова, натрію карбонат безводний, натрію гідрокарбонат, кислота лимонна безводна, сорбітол, натрію цитрат, макрогол 6000, сахарин натрію, ароматизатор «Лимон»...

 • Конкор інструкція і ціна в аптеках

  допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, кросповідон, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний, кальцію гідрофосфат безводний плівкова оболонка для...

 • Аснитон інструкція по застосуванню ціна відгуки аналоги

  Піриметамін, Етанол, Сальбутамол посилюють дію Вестибо. Аналоги Вестибо Бетасерк Бетавер Аснитон Микозер Бетагістин Тагиста Альфасерк Бетагис Верисин Авердит Вестинорм Акувер Вазосерк Бетанорм....

 • АСНИТОН інструкція по застосуванню

  Препарат: АСНИТОН® (ASNITON)Активна речовина: betahistineКод АТХ: N07CA01КФГ: Препарат, що поліпшує мікроциркуляцію лабіринту, що застосовується при патології вестибулярного аппаратаКоды МКБ-10...