Долоспа табс таблетки 20шт

У нашій аптеці можна придбати препарат Долоспа табс за низькою ціною. За нашими телефонами завжди готові проконсультувати Вас наші фахівці. *Натискаючи кнопку 'Чекаю дзвінка', я погоджуюсь з умовами оформлення замовлення, зазначеними у договорі оферти і підтверджую наявність рецепту, якщо він потрібен. Долоспа табс показані при захворюваннях зі спазмом гладком'язових внутрішніх органів: ниркова, жовчна, кишкова коліка, синдром подразненого кишечника, пілороспазм (спазм воротаря шлунка), спастичний запор, болі при місячних.

Препарат Долоспа табс протипоказаний при печінковій та нирковій недостатності, вроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, високої чутливості до парацетамолу та дицикловерину, при вагітності, лактації, а також дітям. Дицикловерин здатний викликати сонливість і нечіткість зорового сприйняття, необхідно відмовитися від водіння автомобіля в період лікування. Можливо прояв алергічних реакцій, сонливості, нудоти, болю в шлунку, затримки сечі, запаморочення, порушення зорового сприйняття, розширення зіниці, сухість у роті, блювання.

Передозування Долоспа табс викликає блідість, нудоту, блювоту, біль у животі, відсутність апетиту, печінкову недостатність, енцефалопатію, кому. У нашій аптеці можна придбати препарат Долоспа табс за низькою ціною. За нашими телефонами завжди готові проконсультувати Вас наші фахівці. Прокинувшись одного ранку після неспокійного сну, Грегор Замза виявив, що він у себе в ліжку перетворився на страшну комаху.

Лежачи на панцирнотвердой спині, він бачив, коштувало йому підвести голову, свій коричневий, опуклий, розділений дугоподібними лусочками живіт, на верхівці якого ледве трималося готове ось-ось остаточно сповзти ковдру. Його численні, убого тонкі в порівнянні з іншим тілом ніжки безпорадно копошилися у нього перед очима. «Що зі мною сталося?» – подумав він. Це не було.

Прокинувшись одного ранку після неспокійного сну, Грегор Замза виявив, що він у себе в ліжку перетворився на страшну комаху. Лежачи на панцирнотвердой спині, він бачив, коштувало йому підвести голову, свій коричневий, опуклий, розділений дугоподібними лусочками живіт, на верхівці якого ледве трималося готове ось-ось остаточно сповзти ковдру. Його численні, убого тонкі в порівнянні з іншим тілом ніжки безпорадно копошилися у нього перед очима. «Що зі мною сталося?» – подумав він. Це не було.

Прокинувшись одного ранку після неспокійного сну, Грегор Замза виявив, що він у себе в ліжку перетворився на страшну комаху. Лежачи на панцирнотвердой спині, він бачив, коштувало йому підвести голову, свій коричневий, опуклий, розділений дугоподібними лусочками живіт, на верхівці якого ледве трималося готове ось-ось остаточно сповзти ковдру. Його численні, убого тонкі в порівнянні з іншим тілом ніжки безпорадно копошилися у нього перед очима. «Що зі мною сталося?» – подумав він. Це не було.

Прокинувшись одного ранку після неспокійного сну, Грегор Замза виявив, що він у себе в ліжку перетворився на страшну комаху. Лежачи на панцирнотвердой спині, він бачив, коштувало йому підвести голову, свій коричневий, опуклий, розділений дугоподібними лусочками живіт, на верхівці якого ледве трималося готове ось-ось остаточно сповзти ковдру. Його численні, убого тонкі в порівнянні з іншим тілом ніжки безпорадно копошилися у нього перед очима. «Що зі мною сталося?» – подумав він.

Це не було. Прокинувшись одного ранку після неспокійного сну, Грегор Замза виявив, що він у себе в ліжку перетворився на страшну комаху. Лежачи на панцирнотвердой спині, він бачив, коштувало йому підвести голову, свій коричневий, опуклий, розділений дугоподібними лусочками живіт, на верхівці якого ледве трималося готове ось-ось остаточно сповзти ковдру. Його численні, убого тонкі в порівнянні з іншим тілом ніжки безпорадно копошилися у нього перед очима. «Що зі мною сталося?» – подумав він.

Це не було.

Схожі статті:

 • Флагіл таблетки 250мг 20шт

  Рішення приймаєте ви, але найкращий варіант прямо перед вами - інтернет-аптека Wer.ru, в якій ви можете швидко купити Флагіл за вигідною ціною. Будь-яку цікаву для вас інформацію ви можете без...

 • КОМБИСАРТ Н таблетки 5 мг/160 мг/12,5 мг №30 (70399456)

  Склад лікарського засобу: Діючі речовини: амлодипін, валсартан, гідрохлортіазид 1 таблетка містить амлодипіну бесилат 6.94 мг, що відповідає 5 мг амлодипіну валсартану 160 мг гідрохлоротіазиду...

 • КОНКОР таблетки 10 мг №50 (70266470)

  Склад лікарського засобу:діюча речовина: bisoprolol 1 таблетка містить 10 мг бісопрололу гемифумаратувспомогательные речовини: кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат, кросповідон, целюлоза...

 • КОМБІПРИЛ-КВ таблетки 5 мг/10 мг №30 (70325108)

  Склад лікарського засобу:діюча речовина: amlodipine lisinopril 1 таблетка містить амлодипіну 5 мг (у вигляді амлодипіну бесилат 6.94 мг) і лізиноприлу 10 мг (у вигляді лізиноприлу дигідрату...

 • Азілект 1 мг/ 30 таблеток

  , оплата кур'єру при отриманні, доставка у всі міста Росії і країнам СНД, якщо Вам необхідно купити AZILECT 1 MG або уточнити ціну зв'яжіться з нашим представникам, ми даємо гарантії...