Кількість днів відпустки по вагітності і пологах з двійнятами

і все одно не зрозуміла. і інет вже почитала. а відповіді не знайшла. тобто робиться розрахунок на 170 днів? це і є на двох? або мені розраховувати як на одного помножити на два? так чи що? мені треба їм говорити на словах що у мене двійня? або вони просто по декретному всі розрахують? я не розумію все одно)))))) Звичайно, все одразу. У ст.

255 ТК РФ так і написано Жінкам за їх заявою та на підставі виданого в установленому порядку листка непрацездатності надаються відпустки по вагітності і пологах тривалістю 70 (у разі багатоплідній вагітності-84) календарних днів до пологів і 70 (у разі ускладнених пологів-86, при народженні двох або більше дітей-110) календарних днів після пологів з виплатою допомоги по державному соціальному страхуванню у встановленому федеральними законами розмірі. Видача листка непрацездатності проводиться з 30 тижнів вагітності одноразово тривалістю 140 календарних днів (70 календарних днів до пологів і 70 календарних днів після пологів).

При багатоплідній вагітності листок непрацездатності по вагітності і пологах видається з 28 тижнів вагітності, при цьому загальна тривалість допологової і післяпологової відпусток становить 194 дні.Зверніть увагу 84+110=194 (!) дня, Маша права Не такий як усі, не означає, що гірше інших! Я Вам нижче написала, Ви плутаєте відпустку по вагітності і пологах і відпустка поуходу за дитиною . У першому випадку на Вашій роботі нарахують все по лікарняним, який видасть Вам лікар і їх не стосується скільки у Вас дітей, а у другому випадку Ви вже отримаєте Свідоцтва про народження і Вам будуть платити в подвійному розмірі.

Не такий як усі, не означає, що гірше інших! А чому 170? На скільки я пам'ятаю 194 дні, 84 до пологів і 110 після.

Ні, виплата не на двох, а розраховується середній заробіток і множиться на кількість днів декретної відпустки. Декретну відпустку не залежить від кількості дітей.А ось відпустку по догляду до 1, 5 років будуть вважати враховуючи кількість, тобто на двох дітей. Всі права на матеріали, розміщені на сайті, захищені законодавством про авторське право та суміжні права і не можуть бути відтворені або якимось чином використані без письмового дозволу правовласника та проставлення активного посилання на головну сторінку порталу Єва.Ру (www.eva.ru поруч з використаними матеріалами.За зміст рекламних матеріалів редакція відповідальності не несе. Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ Ел № ФС77-36354 від 22 травня 2009 р. v.3.2.046

Схожі статті: