Комплекс вітамінів для волосся, нігтів і шкіри - який вибрати?

1 Спеціальні вітамінні драже Мерц Б'юті(ціна – 330 руб.) Вітаміни Е, В1, С, В5, В6, PP і В12, залізо. По 1 драже двічі на день. 2 Перфектил(450 руб.) Вітаміни В, D, C, E, екстракти ехінацеї та кореня барданы, бета-каротин, амінокислота цистин, селен, цинк, залізо і кремній.

Одну капсулу 1 раз на добу. 3 Вітамінно-мінеральний комплекс Алерана(380 руб.) Вітаміни С, В1, Е, фолієва кислота, селен, залізо, бета-каротин і магній – денний прийом.Вітаміни В6, В2, В12 і D3, кремній, біотин, кальцій, D-пантенол, параамінобензойна кислота, цинк, цистин і хром — вечірній прийом. Двічі в день по 1 капсулі на протязі 2-3 місяців. 4 Нанокапсули INTERVETION Фітостерини, сірковмісні амінокислоти, мікроелементи, вітаміни і екстракт карликової пальми.

По 1 таблетці 2 рази в день, запиваючи чорним або зеленим чаєм. 5 Виташарм(170 руб.) Вітаміни А, В2, В1, В6, нікотинамід, кальцію пантотенат. 1 раз на добу після їди, курсом 30 днів. 6 Вітрум Бьюті(700 руб.) Вітаміни D3, Е, С, В2, В1, В6 і В12, фолієва кислота, пантотенова кислота, бета-каротин, залізо і кальцій.

1 таблетку на день після їди (при серйозної нестачі вітамінів дозування може збільшитися до 3 прийомів на добу). 7 Иннеов (чоловічі)(1800 руб.) Таурин, екстракт виноградних кісточок, катехін зеленого чаю, глюконат цинку. По 2 капсули в день протягом 3 місяців. 8 Фітовал (290 руб.) Вітаміни групи В, медичні дріжджі, амінокислоти цистин.

По 1 капсулі в день, курс – 2-3 місяці. 9 Ревалід (770 руб.) Метіонін, кальцію пантотенат, цистин, тіаміну гідрохлорид, параамінобензойна кислота, піридоксину гідрохлорид, просяної екстракт, медичні дріжджі і екстракт паростків пшениці. По 1 капсулі тричі на день.

10 Пантовигар (1300 руб.) Медичні дріжджі, пантотенат кальцію, мононітрат тіаміну, цистин, кератин, параамінобензойна кислота, стеарат, кремнію діоксид колоїдний і повідон. По 1 капсулі тричі на день, курсом 3-6 місяців. Для кожної людини,комплекс підбирається індивідуально.

Вам потрібно звернутися до свого терапевта.Кожен організм має свої особливості. У зв'язку з цим,лікар підбирає комплекс,який підходить саме вам.

Я зараз вирішила окремо взяти вітаміни для волосся окремо і для організму, чому то в комплексі не допомагали))) зараз бачу результат і на волоссі і на організмі в цілому)))) Для волосся приймаю Перфектил, дуже задоволена результатом, а для всього організму і нервової системи приймаю гліцин д3, саме д3, не плутайте просто з гліцином, це все дурниця. а д3 просто знахідка. неуважність зникла, нерви в порядку, стресостійкість на 100 відсотків))) сон відмінний)))) дуже задоволена) буду рада, якщо мої експерименти у виборі вітамінів комусь допоможуть) Мені дуже подобається комплекс вітамінів Комплівіт , приймаю по 1 таблетці 2 рази в день, 2 упаковки мені вистачає на 2 місяці. Стає рівний колір обличчя, волосся м'якше, блищать нігті.

Особливо відчувається нестача вітамінів взимку, навесні, восени. Для найкращого дії вітамінів також важливо відмовитися від куріння, алкоголю, кави, дотримуватися правильне харчування, здоровий 8-годинний сон. Навесні я дуже люблю робити ранкові пробіжки - це нормалізує сон і додає бадьорість з самого ранку.

Схожі статті: