ЛОДОЗ 0,0025+0,00625 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

Купити ЛОДОЗ 0,0025+0,00625 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Астраханській області можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на ЛОДОЗ 0,0025+0,00625 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Астраханській області – 348.10 рублів.Інструкція з застосування для ЛОДОЗ 0,0025+0,00625 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ. Таблетки жовтого кольору, круглі, двоопуклі, вкриті плівковою оболонкою, з одного боку є гравірування у вигляді серця, а з іншого - 2.5 Допоміжні речовини: Магнію стеарат кросповідон кукурудзяний крохмаль кукурудзяний крохмаль, попередньо желатинизированный мікрокристалічна целюлоза, кальцію фосфат однозаміщений Клінічні дослідження продемонстрували потенціювання ефектів двох активних компонентів даної комбінації.

Ефективність для лікування м'якої та помірної ступеня артеріальної гіпертензії була відзначена навіть при застосуванні найнижчої дози - 2,5 мг + 6,25 мг. Побічні ефекти, такі як гіпокаліємія (при застосуванні гідрохлоротіазиду) і брадикардія, астенія та головний біль (при застосуванні бісопрололу), є дозозалежними. Тому для зменшення небажаних ефектів кількість кожного діючого компонента в Лодозе зменшено в 2-4 рази. Бісопролол є високо селективним бета1-адреноблокатором без симпатоміметичної і мембранстабилизирующей активності.

Механізм дії бісопрололу при артеріальній гіпертензії пов'язаний, насамперед, зі зниженням рівня реніну в плазмі крові та частоти серцевих скорочень. Гідрохлоротіазид є діуретиком з групи тіазидів з антигіпертензивним ефектом. Його діуретичний ефект обумовлений пригніченням транспорту іонів натрію з ниркових канальців в кров, що попереджає тим самим його реабсорбцію Час досягнення максимальної концентрації в плазмі крові коливається в діапазоні від 1 до 4 годин зв'язок з білками плазми крові близько 30%.

40% бісопрололу метаболізується в печінці. Метаболіти неактивні. Період напіввиведення з плазми крові становить 11 годин. Нирковий та печінковий кліренс еквівалентні. Половина введеної дози виводиться із сечею як у незміненому вигляді, так і у вигляді метаболітів. Загальний кліренс становить близько 15 л/год.

Біодоступність гідрохлоротіазиду коливається від 60% до 80%. Час досягнення максимальної концентрації в плазмі крові становить близько 4 годин (від 1,5 до 5 годин). Зв'язок з білками плазми крові 40%. Гідрохлоротіазид не піддається метаболізму і майже повністю виводиться у незміненій формі за допомогою клубочкової фільтрації та активної канальцевої секреції.

Період напіввиведення гідрохлоротіазиду становить близько 8 годин. У разі ниркової та серцевої недостатності, у пацієнтів літнього віку нирковий кліренс гідрохлоротіазиду знижується, період напіввиведення збільшується.

Гідрохлоротіазид проникає через плаценту та виводиться з грудним молоком До них відносяться: відчуття холоду та оніміння кінцівок, порушення сну, депресія, нудота, блювання, діарея, запор гіпертригліцеридемія і гіперхолестеринемія, гіперглікемія і глюкозурія, гиперурикацидемия, порушення водно-електролітного стану, метаболічний алкалоз м'язова слабкість і судоми, брадикардія, порушення атріовентрикулярної провідності, загострення перебігу хронічної серцевої недостатності, ортостатична гіпотензія бронхоспазм у пацієнтів з бронхіальною астмою або з хронічними обструктивними бронхо-легеневими захворюваннями в анамнезі оборотне підвищення рівнів креатиніну і сечовини в плазмі крові підвищені рівні печінкових ферментів: аспарагінтрансферази та аланінтрансферази, гепатит, жовтяниця імпотенція порушення слуху, алергічний риніт зниження продукції слізних залоз (необхідно враховувати пацієнтам, які користуються контактними лінзами), порушення зору лейкопенія, тромбоцитопенія бета-адреноблокатори можуть викликати або загострювати перебіг псоріазу або викликати псоріазоподібні висипання, алопецію. Також можливі: втома, стомлюваність, запаморочення, головний біль, які можуть виникати на початку лікування і зазвичай проходять протягом першого або другого тижня лікування.

Не слід раптово припиняти лікування, особливо у пацієнтів з ішемічною хворобою серця. Дозу необхідно знижувати поступово протягом двох тижнів. При необхідності слід одночасно розпочати проведення відповідної терапії, попереджує напади стенокардії. У разі необхідності призначення, починати лікування з мінімальної початкової дози.

Перед початком терапії рекомендується проведення функціональних дихальних тестів У разі розвитку бронхоспазму під час терапії призначати бета-адреноміметики. Якщо ЧСС знижується менше 50-55 уд./хв. у стані спокою та у пацієнтів, у яких спостерігаються симптоми, пов'язані з брадикардією, необхідне зниження дози препарату. Враховуючи негативна дромотропна дія бета-адреноблокаторів, їх слід призначати з обережністю пацієнтам з атріовентрикулярною блокадою I ступеня.

У пацієнтів, які страждають периферичними порушеннями кровообігу (хвороба Рейно), бета-адреноблокатори можуть викликати загострення перебігу захворювання. Пацієнтам з феохромоцитомою не слід призначати Лодоз до тих пір, поки не проведено лікування альфа-адреноблокаторами. Необхідний контроль артеріального тиску. Пацієнти, які приймають Лодоз, повинні бути попереджені про можливість виникнення гіпоглікемії і про необхідність регулярного контролю рівня глюкози в крові. Бісопролол може маскувати ознаки гіпоглікемії.

Ознаки гіпоглікемії: тахікардія, серцебиття та пітливість. У пацієнтів, які в анамнезі відзначали анафілактичні реакції незалежно від причини їх виникнення, особливості при прийомі флоктафенина, або при проведенні десенсибілізуючої терапії, лікування бета-адреноблокаторами може загострювати виникнення цих реакцій і викликати розвиток резистентності до лікування епінефрином (адреналіном) в звичайних дозуваннях.

Спортсмени повинні бути інформовані про те, що цей лікарський засіб містить активну речовину, яка може давати позитивні результати при проведенні допінг-тестів. Препарат не рекомендується у комбінації з аміодароном, літієм або з коштами, які можуть ініціювати аритмії (астемізол, бепридил, еритроміцин, галофантрин. пентамідин, спарфлоксацин, терфенадин, винкамицин).

Необхідно дотримуватися обережності при його спільному застосуванні з баклофеном, інгаляційними галогенованими загальними анестетиками, блокаторами повільних кальцієвих каналів (бепридилом, дилтіаземом, верапамілом), антиаритмічними засобами (пропафеноном, хінідином, гидрохинидином, дизопірамідом), інсуліном, препаратами сечовини, лідокаїном, йодовмісними контрастними засобами, антихолінестеразними засобами високими дозами саліцилатів лікарськими засобами, що спричиняють гіпокаліємію - амфотерицином (при внутрішньовенному способі введення) і минералокортикостероидами (при системному застосуванні), тетракозактидом, проносними засобами, серцевими глікозидами Купити ЛОДОЗ 0,0025+0,00625 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Астраханській області можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU. Лодоз рекомендується приймати вранці під час прийому їжі).

Таблетки слід проковтувати цілком з невеликою кількістю рідини і не розжовувати. Для індивідуального підбору дози Лодоз випускається в наступних дозуваннях, що містять: 2,5 мг бісопрололу та 6,25 мг гідрохлоротіазиду, 5 мг бісопрололу та 6,25 мг гідрохлоротіазиду, 10 мг бісопрололу та 6,25 мг гідрохлоротіазиду. Початкова доза відповідає 1 таблетці, що містить 2,5 мг бісопрололу/6,25 мг гідрохлоротіазиду 1 раз на добу. У разі недостатньої ефективності лікування дозу збільшують до 1 таблетки, що містить 5 мг бісопрололу/6,25 мг гідрохлоротіазиду.

1 раз на добу. У разі необхідності дозу можна збільшити до 1 таблетки, що містить 10 мг бісопрололу/6,25 мг гідрохлоротіазиду, 1 раз на добу.

Схожі статті:

 • МЕМАНТИН-РІХТЕР 0,01 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

  Купити МЕМАНТИН-РІХТЕР 0, 01 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Хабаровську можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на МЕМАНТИН-РІХТЕР 0, 01 N30 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в...

 • МЕЛАРИТМ 0,003 N12 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

  Купити МЕЛАРИТМ 0, 003 N12 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Кемерово можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на МЕЛАРИТМ 0,003 N12 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Кемерово – 346.10...

 • АЛЕВАЛ 0,1 N14 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

  Купити АЛЕВАЛ 0 ,1 N14 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Нижньому Новгороді у зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на АЛЕВАЛ 0,1 N14 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Нижньому Новгороді –...

 • КВЕТІАПІН 0,1 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ /ВЕРТЕКС

  Купити КВЕТІАПІН 0, 1 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ /ВЕРТЕКС в Пензі можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на КВЕТІАПІН 0 ,1 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ /ВЕРТЕКС в Пензі –...

 • МЕТФОРМІН-ТЕВА 0,5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ

  Купити МЕТФОРМІН-ТЕВА 0 , 5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в Московській області можна в зручній для вас аптеці, зробивши замовлення на Apteka.RU.Ціна на МЕТФОРМІН-ТЕВА 0 ,5 N60 ТАБЛ П/ПОЛОН/ОБОЛОЧ в...